ارسال پیامک با کد پستی کهگیلویه و بویراحمد

سامانه پیامکی ایران پیامک امکانات و ماژول های پیامکی ویژه ای را در اختیار شما میگذارد ، ابزارهای کاربردی این پنل باعث جذب و تبدیل مشتری به یک خریدار دائمی می گردد تا همواره خدمات بهتری ارائه بدهید.

ارسال پیامک براساس کد پستی کهگیلویه و بویراحمد

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمد یا ارسال اس ام اس از روی نقشه پنل پیامک یاسوج، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمد از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

 

خرید پنل پیامکی

اگر قصد ثبت نام پنل اس ام اس را دارید می‌توانید صفحه پنل اس ام اس کهگیلویه و بویراحمد را مشاهده نمایید و اگر وقت شما برای تبلیغات و افزایش فروش و مشتری محدود است میتوانید از سرویس ارسال پیامک انبوه توسط ایران پیامک استفاده کنید.

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از ایران پیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به محلات و خیابان های شهر یاسوج :

با استفاده از امکانی که در پنل پیامک مخابرات فراهم کرده ایم برای شهر یاسوج اگر میخواهید به یک خیابان و محله مشخصی پیامک ارسال کنید نیازی نیست که کد پستی آنجا را بدانید فقط از قسمت ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمد را انتخاب کنید و بعد نام محله مورد نظر را انتخاب کنید.

ناگفته نماند که در ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمدبه محلات شهر یاسوج ، بعد از انتخاب محله تعداد مخاطبین موجود در محدوده مشخص میشود که شما میتوانید به همه یا تعدادی از آنها ارسال کنید و از امکانات ارسال در آینده و ارسال تصادفی و .. هم استفاده کنید.

شهر های تحت پوشش استان کهگیلویه و بویراحمد

شهر باشت
شهر چرام
شهر دهدشت
شهر دهدشت،سوق،قلعه رئیسی،چرام،لنده
شهر دوگنبدان
شهر دیشموک
شهر سوق
شهر سی سخت
شهر سی سخت ، دنا
شهر قلعه رئیسی
شهر گچساران
شهر گچساران (دوگنبدان)،باشت
شهر لنده
شهر لیکک
شهر مارگون
شهر یاسوج
شهر یاسوج،مارگون،گراب سفلی و…

ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمد

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس یاسوج، امکانی با نام ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمد را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمد منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در پنل پیامک یاسوج

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه یاسوج، قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف کهگیلویه و بویراحمد از پنل اس ام اس یاسوج

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف و ارسال پیامک کد پستی کهگیلویه و بویراحمد استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد.
برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان کهگیلویه و بویراحمد قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در پنل پیامک یاسوج

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک یاسوج، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی میباشند؟ اگر جوابتان مثبت است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! سامانه پیامک یاسوج این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند ارسال اس ام اس کد پستی کهگیلویه و بویراحمد کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.

استفاده از پنل اس ام اس شرکت ایران پیامک با وجود ابزار هایی مانند ارسال پیامک هوشمند ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک زماندار و ارسال پیامک بر اساس کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به اقشار و اصناف دسته بندی شده ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

کلام آخر…

برای داشتن تمامی این امکانات و ارسال پیامک تبلیغاتی به نقاط و شهرهای مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد، تنها کافیست پنل اس ام اس تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. آن هم با بانک شماره تلفن رایگان!

تقسیمات کد پستی استان کهگیلویه و بویراحمد

تقسیمات کد پستی استان کهگیلویه و بویراحمد
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی بر حسب شهرستان ، شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی
از تا
کد پستی کهگیلویه

 

۷۵۷۱۱ ۷۵۷۹۱ کد پستی دهدشت ۷۵۷۱ ۷۵۷۱۶-۷۵۷۱۷-۷۵۷۱۸-۷۵۷۱۹
کد پستی سوق ۷۵۷۳۱
کد پستی لنده ۷۵۷۴۱
کد پستی لیکک ۷۵۷۵۱
کد پستی چرام ۷۵۷۶۱
کد پستی دیشموک ۷۵۷۷۱
کد پستی قلعه رئیسی ۷۵۷۸۱
کد پستی قلعه دختر ۷۵۷۹۱
کد پستی گچساران

 

۷۵۸۱۱ ۷۵۸۹۱ کد پستی دوگنبدان (گچساران) ۷۵۸۱ ۷۵۸۱۱-۷۵۸۱۳-۷۵۸۱۴-۷۵۸۱۵
۷۵۸۱۶-۷۵۸۱۷-۷۵۸۱۸-۷۵۸۱۹
کد پستی باباکلان ۷۵۸۳۱
کد پستی لیشتر ۷۵۸۴۱
کد پستی دیل ۷۵۸۵۱
کد پستی شاه بهرام ۷۵۸۶۱
کد پستی چاه تلخ علیا ۷۵۸۷۱
کد پستی باشت ۷۵۸۸۱
کد پستی سربیشه ۷۵۸۹۱
کد پستی بویراحمد

 

۷۵۹۱۱ ۷۵۹۹۱ کد پستی یاسوج ۷۵۹۱ ۷۵۹۱۱-۷۵۹۱۳-۷۵۹۱۴-۷۵۹۱۵
۷۵۹۱۶-۷۵۹۱۷-۷۵۹۱۸-۷۵۹۱۹
کد پستی سپیدار ۷۵۹۳۱
کد پستی نقارخانه ۷۵۹۴۱
کد پستی دهنولوداب ۷۵۹۵۱
کد پستی موشمی علیا ۷۵۹۶۱
کد پستی میمند ۷۵۹۷۱
کد پستی پاتاوه ۷۵۹۸۱
کد پستی سی سخت ۷۵۹۹۱

 

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

 

خرید پنل اس ام اس از ایران پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099998 تماس بگیرید.

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک براساس کد پستی لرستان
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک براساس کد پستی فارس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست