ارسال پیامک براساس کد پستی قزوین

سامانه پیامکی ایران پیامک امکانات و ماژول های پیامکی ویژه ای را در اختیار شما میگذارد ، ابزارهای کاربردی این پنل باعث جذب و تبدیل مشتری به یک خریدار دائمی می گردد تا همواره خدمات بهتری ارائه بدهید.

ارسال پیامک براساس کد پستی قزوین

شما در این مقاله با ارسال پیامک کد پستی قزوین آشنا خواهید شد.

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

مزیت پنل اس ام اس

یکی از خوبی‌های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.

خرید سامانه اس ام اس

اگر قصد خرید سامانه اس ام اس را دارید می‌توانید صفحه پنل اس ام اس قزوین را مشاهده نمایید و اگر وقت شما برای تبلیغات و افزایش فروش و مشتری محدود است میتوانید از سرویس ارسال پیامک انبوه توسط ایران پیامک استفاده کنید برای مشاهده بانک شماره موبایل قزوین به صفحه ارسال پیامک انبوه در قزوین مراجعه نمایید.

پنل پیامک قزوین و ارسال پیامک کد پستی قزوین

آیا قصد ثبت نام پنل اس ام اس برای ارسال پیامک تبلیغاتی در استان قزوین شهرهای (قزوین، تاکستان، الوند، اقبالیه و…) را دارید؟ امروز میخواهیم با معرفی پنل پیامک قزوین به قول معروف کار شما را راه بیاندازیم و درباره امکانات ارسال پیامک کد پستی قزوین بصورت مفصل گفتگو کنیم. با ما همراه باشید…

همانطور که میدانید در حال حاضر بازدهی تبلیغات پیامکی بیشتر از تبلیغات تراکتی، چاپ در روزنامه ها و… است چرا که با پیشرفت تکنولوژی و افزایش ارتباطات، کم کم تبلیغات چاپی جای خود را به تبلیغات اینترنتی و پیامکی میدهند. میخواهید بدانید چرا؟ پاسخ ساده است! دیگر کسی نیست که تلفن همراه نداشته باشد و نوتیفیکیشن های تلفن همراهش را چک نکند!

قابلیت های پنل پیامک قزوین

در ارسال پیامک کد پستی قزوین، مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و انتخاب شماره ای دائمی و یا اعتباری برای ارسال در اختیار شما را میگیرد.

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن استان قزوین را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان تخت تخت! یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه قزوین بانک شماره موبایل بروز میباشد که ایران پیامک بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان قزوین ارسال کنید.

شماره های فعال مناطق شهری استان قزوین در سامانه پیامک باعنوان ارسال پیامک کد پستی قزوین موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در این استان پیامک ارسال کنید.

به کدام شهرهای استان قزوین میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان قزوین در سامانه ارسال اس ام اس کد پستی قزوین موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار شما قرار ‌می‌گیرد.

قزوین، تاکستان، الوند، اقبالیه، آبیک، محمدیه، بیدستان، محمودآباد نمونه، بویین زهرا، اسفرورین، شال، دانسفهان، آوج، ضیاءآباد، خرمدشت، نرجه، سگزآباد، ارداق، آبگرم، خاکعلی، معلم‌کلایه، کوهین، سیردان، رازمیان

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر های استان قزوین پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟

ارسال پیامک کد پستی قزوین

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند در ارسال پیامک کد پستی قزوین، امکانی با نام ارسال پیامک کد پستی قزوین را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کدپستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان قزوین را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد پستی قزوین و ارسال از روی نقشه پنل پیامک قزوین، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال از طریق کدپستی از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه اس ام اس قزوین

یکی دیگر از امکانات سامانه ارسال پیامک کد پستی قزوین، قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل bts میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف با پنل اس ام اس قزوین

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک سامانه ارسال پیامک کد پستی استان قزوین و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی و ارسال پیامک اصناف استان قزوین می باشد.
برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان قزوین قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در سامانه پیامک قزوین

جدای از بحث تبلیغات پیامک و ارسال پیامک کد پستی استان قزوین شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی میباشند؟ اگر جوابتان مثبت است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! سامانه پیامک قزوین این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک کد پستی قزوین هدفمند میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند

 

استفاده از پنل اس ام اس شرکت ایران پیامک با وجود ابزار هایی مانند ارسال پیامک هوشمند ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک زماندار و ارسال پیامک بر اساس کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به اقشار و اصناف دسته بندی شده ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

تقسیمات کد پستی استان قزوین

تقسیمات کد پستی استان قزوین
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی
از تا
کد پستی قزوین ۳۴۱۱ ۳۴۱۹ کد پستی قزوین ۳۴۱ ۳۴۱۱-۳۴۱۳-۳۴۱۴-۳۴۱۵
۳۴۱۶-۳۴۱۷-۳۴۱۸-۳۴۱۹
۳۴۳۱۱ ۳۴۳۱۹ کد پستی الوند ۳۴۳۱ ۳۴۳۱۱-۳۴۳۱۳-۳۴۳۱۴-۳۴۳۱۵
۳۴۳۱۶-۳۴۳۱۷-۳۴۳۱۸-۳۴۳۱۹
۳۴۳۳۱ ۳۴۳۹۱ کد پستی الولک ۳۴۳۳۱
کد پستی کاکوهستان ۳۴۳۴۱
کد پستی فلار ۳۴۳۵۱
کد پستی رجائی رشت ۳۴۳۶۱
کد پستی معلم کلایه ۳۴۳۷۱
کد پستی مینودشت ۳۴۳۸۱
کد پستی زوارک ۳۴۳۹۱
۳۴۴۱۱ ۳۴۴۱۹ کد پستی آبیک ۳۴۴۱ ۳۴۴۱۱-۳۴۴۱۳-۳۴۴۱۴-۳۴۴۱۵
۳۴۴۱۶-۳۴۴۱۷-۳۴۴۱۸-۳۴۴۱۹
۳۴۴۳۱ ۳۴۴۸۱ کد پستی صمغ آباد ۳۴۴۳۱
کد پستی ناصرآباد ۳۴۴۴۱
۳۴۴۵۱
کد پستی رشتقون ۳۴۴۶۱
کد پستی قشلاق ۳۴۴۷۱
کد پستی خاکعلی ۳۴۴۸۱
۳۴۷۱۱ ۳۴۷۱۹ ۳۴۷۱ ۳۴۷۱۱-۳۴۷۱۳-۳۴۷۱۴-۳۴۷۱۵
۳۴۷۱۶-۳۴۷۱۷-۳۴۷۱۸-۳۴۷۱۹
۳۴۷۳۱ ۳۴۷۹۱ کد پستی ماهین ۳۴۷۳۱
کد پستی سیردان ۳۴۷۴۱
کد پستی کبح ۳۴۷۵۱
کد پستی سیاه پوش ۳۴۷۶۱
۳۴۷۷۱
کد پستی نیارک ۳۴۷۸۱
کد پستی آقابابا ۳۴۷۹۱
۳۴۹۷۱ کد پستی کوهین ۳۴۹۷۱
۳۴۹۱۱ ۳۴۹۱۹ کد پستی محمدیه ۳۴۹۱ ۳۴۹۱۱-۳۴۹۱۳-۳۴۹۱۴-۳۴۹۱۵
۳۴۹۱۶-۳۴۹۱۷-۳۴۹۱۸-۳۴۹۱۹
کد پستی بوئین زهرا ۳۴۴۹۱ کد پستی لیا ۳۴۴۹۱
۳۴۵۱۱ ۳۴۵۱۹ کد پستی بوئین زهرا ۳۴۵۱ ۳۴۵۱۱-۳۴۵۱۳-۳۴۵۱۴-۳۴۵۱۵
۳۴۵۱۶-۳۴۵۱۷-۳۴۵۱۸-۳۴۵۱۹
۳۴۵۳۱ ۳۴۵۹۱ کد پستی سگرآباد ۳۴۵۳۱
کد پستی عصمت آباد ۳۴۵۴۱
کد پستی خرم آباد ۳۴۵۵۱
کد پستی اسفرورین ۳۴۵۶۱
کد پستی شال ۳۴۵۷۱
کد پستی دانسفهان ۳۴۵۸۱
کد پستی قلعه هاشم خان ۳۴۵۹۱
۳۴۶۱۱ ۳۴۶۱۹ کد پستی آوج ۳۴۶۱ ۳۴۶۱۱-۳۴۶۱۳-۳۴۶۱۴-۳۴۶۱۵
۳۴۶۱۶-۳۴۶۱۷-۳۴۶۱۸-۳۴۶۱۹
۳۴۶۳۱ ۳۴۶۹۱ کد پستی گلنجین ۳۴۶۳۱
۳۴۶۴۱
کد پستی استلج ۳۴۶۵۱
کد پستی آبگرم ۳۴۶۶۱
۳۴۶۷۱
کد پستی نیارج ۳۴۶۸۱
کد پستی حصار ولیعصر ۳۴۶۹۱
کد پستی تاکستان ۳۴۸۱۱ ۳۴۸۱۹ کد پستی تاکستان ۳۴۸۱ ۳۴۸۱۱-۳۴۸۱۳-۳۴۸۱۴-۳۴۸۱۵
۳۴۸۱۶-۳۴۸۱۷-۳۴۸۱۸-۳۴۸۱۹
۳۴۸۳۱ ۳۴۸۹۱ کد پستی قرمسین ۳۴۸۳۱
کد پستی نهاوند ۳۴۸۴۱
کد پستی ضیاآباد ۳۴۸۵۱
۳۴۸۶۱
کد پستی حسین آباد ۳۴۸۷۱
۳۴۸۸۱
کد پستی رحیم آباد ۳۴۸۹۱
۳۴۹۳۱ ۳۴۹۹۱ ۳۴۹۳۱
کد پستی یحیی آباد ۳۴۹۴۱
کد پستی نیکویه ۳۴۹۵۱
۳۴۹۶۱
۳۴۹۸۱
۳۴۹۹۱

 

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

 

خرید پنل اس ام اس از ایران پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099998 تماس بگیرید.

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک کد پستی در یزد
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک بر اساس کد پستی خراسان جنوبی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست