ارسال پیامک براساس کد پستی قم

سامانه پیامکی ایران پیامک امکانات و ماژول های پیامکی ویژه ای را در اختیار شما میگذارد ، ابزارهای کاربردی این پنل باعث جذب و تبدیل مشتری به یک خریدار دائمی می گردد تا همواره خدمات بهتری ارائه بدهید.

ارسال پیامک کد پستی قم

ما در این مقاله لیست کامل کد پستی تمام کشور را قرار داده ایم با بتوانید به سادگی کدپستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی قم به این بخش پیامک ارسال نمایید.

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید.

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

 

برای ارسال پیامک کد پستی قم چه اقداماتی لازم است ؟

بعد از ثبت نام پنل اس ام اس، وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی قم نمایش داده می شود.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کد پستی، سیستم دو روش ارسال پیامک کد پستی قم به شما نمایش می دهد:

  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به ایرانسل
  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به همراه اول

شما بر اساس نوع مخاطب می‌توانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک کد پستی قم، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما می‌توانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده ارسال پیامک کد پستی قم، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کدپستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک براساس کد پستی قم

اگر شما صاحب کسب و کار هستید تا به حال به داشتن پیامک انبوه و تاثیر چشم گیر پنل اس ام اس در افزایش مشتریان خود اندیشیده اید ؟ در این مقاله سعی بر این داریم تا تمامی امکانات پنل اس ام اس مخابرات قم را که پنل اس ام اس مخابرات ایران پیامک برای صاحبان کسب و کار ارائه می دهد به طور کامل شرح نماییم.سامانه پیام کوتاه در این صنف، هم از لحاظ تبلیغاتی و هم از جهت ارسال پیامک به مشتریان ثابت مورد استفاده قرار می گیرد.

سامانه پیامک قم

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس قم، امکانی با نام ارسال پیامک کد پستی قم قم را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

پنل اس ام اس مخابرات قم

در روش ارسال پیامک به بانک شماره موبایل های ایران پیامک شما میتوانید بر اساس هدف خودپیامک های تبلیغاتی را به افرادی که در مناطق مختلف هستند ارسال نمایید.

* ارسال پیامک از نقشه گوگل

*ارسال اس ام اس کد پستی قم

* ارسال پیامک از طریق دکل BTS

* ارسال بر شهرستان های قم

ارسال پیامک از روی نقشه

توسط این امکان سامانه پیامکی، کاربران می توانند از روی نقشه گوگل محله موردنظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنند.

ارسال پیامک کد پستی

در این منو از ارسال، کاربران کافیست کد پستی منطقه ی مورد نظر خود را به سامانه وارد نمایندو سامانه به صورت خودکار تمامی شماره هایی که در این منطقه ثبت شده اند را نمایش خواهد داد.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS

همانطور که می دانید این نوع ارسال فقط برای شماره های ایرانسل می باشد و در شهری مثل قممی تواند فیدبک بالایی داشته باشد. در این نوع ارسال شما از روی نقشه منطقه ای را که می خواهیدبه آن ارسال داشته باشید، انتخاب می کنید و پیامک خود را زمانبندی می کنید.

ارسال پیامک به کلیه شهرستان های قم

توسط این امکان سامانه پیامکی، کاربران می توانند از روی پنل شهرستان موردنظر خود را انتخاب کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنند.

قم، قنوات، جعفریه، کهک، دستجرد، سلفچگان

استفاده از پنل اس ام اس شرکت ایران پیامک با وجود ابزار هایی مانند ارسال پیامک هوشمند ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک زماندار و ارسال پیامک بر اساس کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به اقشار و اصناف دسته بندی شده ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

تقسیمات کد پستی استان قم

تقسیمات کد پستی استان قم
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی
از تا
کدپستی قم ۳۷۱۱ ۳۷۱۹ کد پستی قم ۳۷۱ ۳۷۱۱-۳۷۱۳-۳۷۱۴-۳۷۱۵
۳۷۱۶-۳۷۱۷-۳۷۱۸-۳۷۱۹
۳۷۳۱۱ ۳۷۳۱۹ کد پستی حاجی آباد نکوا ۳۷۳۱ ۳۷۳۱۱-۳۷۳۱۳-۳۷۳۱۴-۳۷۳۱۵
۳۷۳۱۶-۳۷۳۱۷-۳۷۳۱۸-۳۷۳۱۹
۳۷۳۳۱ ۳۷۳۶۱ کد پستی امیرآباد کتیی ۳۷۳۳۱
کد پستی قنبرود ۳۷۳۴۱
کد پستی کهک ۳۷۳۵۱
کد پستی قلعه چم ۳۷۳۶۱
۳۷۴۱۱ ۳۷۴۱۹ کد پستی دستجرد ۳۷۴۱ ۳۷۴۱۱-۳۷۴۱۳-۳۷۴۱۴-۳۷۴۱۵
۳۷۴۱۶-۳۷۴۱۷-۳۷۴۱۸-۳۷۴۱۹
۳۷۴۳۱ ۳۷۴۶۱ کد پستی قاهان ۳۷۴۳۱
کد پستی گازران ۳۷۴۴۱
کد پستی جنداب ۳۷۴۵۱
کد پستی راهجرد شرقی ۳۷۴۶۱

 

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

 

خرید پنل اس ام اس از ایران پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099998 تماس بگیرید.

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک براساس کد پستی فارس
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست