ارسال پیامک بر اساس کد پستی خراسان جنوبی

سامانه پیامکی ایران پیامک امکانات و ماژول های پیامکی ویژه ای را در اختیار شما میگذارد ، ابزارهای کاربردی این پنل باعث جذب و تبدیل مشتری به یک خریدار دائمی می گردد تا همواره خدمات بهتری ارائه بدهید.

ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی

کد پستی مناطق مختلف را از کجا پیدا کنید؟ ما در این مقاله لیست کامل کد پستی تمام کشور را قرار داده ایم با بتوانید به سادگی کد پستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی به این بخش پیامک ارسال نمایید.

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

 

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)

ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی

به این فکر افتاده اید که چگونه کسب و کارتان را در محله خودتان تبلیغ کنید؟ بهترین راه برای افزایش فروش یک فروشگاه حضوری ارسال پیامک های تبلیغاتی در همان منطقه مربوط به فروشگاه است. بدیهی است که شما نمیتوانید به تمام شماره های استان خراسان جنوبی برای ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه پرداخت کنید، بهترین راه برای شما ارسال پیامک به افرادی است که در منطقه شما هستند.

ما در ایران پیامک ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی را برای ارسال پیامک در اختیار شما قرار میدهیم ، شما بعد از خرید سامانه پیامک در قسمت ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی میتوانید کدپستی منطقه مورد نظر را وارد کنید و به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

برای ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی نمایش داده می شود.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی، سیستم دو روش ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی به شما نمایش می دهد:

  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به ایرانسل
  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به همراه اول

قابلیت ارسال پیامک

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی ایرانسل ، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید ، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کدپستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال پیامک تبلیغاتی خراسان جنوبی میتوانید از ایران پیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی

زمانی که شما قصد انجام تبلیغات پیامکی در منطقۀ خاصی داشته باشید، ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی یا ارسال پیامک از نقشه گوگل بهترین روش است.

در روش ارسال اس ام اس کدپستی استان خراسان جنوبی شما می‌توانید به افرادی که در محله مورد نظر شما هستند پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید
در روش | ارسال پیامک تبلیغاتی خراسان جنوبی شما می توانید با ثبت چند رقم از سمت چپ کدپستی منطقه سکونت یا محل کار مورد نظر خود به کلیه شماره موبایل‌های فعال آن منطقه پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.
ماژل | ارسال پیامک تبلیغاتی خراسان جنوبی، برای جذب مشتریان منطقه ای بسیار مناسب است و بوجه تبلیغاتی شما به صورت هدفمند مدیریت می شود.

مزیت ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی

مزیت ماژول ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی، جلوگیری از هدر رفتن بودجه تبلیغات و استفاده بهینه از بودجه تخصیص داده شده برای تبلیغات پیامکی است.

در کنار ماژل ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی، قابلیت ارسال پیامک محله ای (در تهران) و ارسال پیامک از روی نقشه (برای اکثر شهرهای ایران) وجود دارد، در این روش شما بدون وارد کردن کدپستی می‌توانید منطقه موردنظرتان را انتخاب نمایید و پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

سامانه پیام کوتاه ایران پیامک، امکان ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی به شماره‌های موبایل ایرانسل و همراه اول کل کشور را بر اساس تقسیم بندی کد پستی فراهم آورده است.

تفاوت ارسال اس ام اس کد پستی و ارسال پیامک BTS

ارسال پیامک bts یک روش برای ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی که در حال حاضر در مکان مورد نظر ما حضور دارند ولی لزوما ساکن همان منطقه نیستند، مثلا اگر شما صاحب یک رستوران هستند و می‌خواهید به کسبه چهار راه ولی عصر پیامک بفرستید، در روش ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی شما به افرادی می‌توانید پیامک ارسال کنید که ساکن این منطقه هستند اما بازار هدف شما کسبه چهار راه ولی عصر است، در این حالت سرویس ارسال پیامک bts می‌تواند به شما کمک کند تا به افرادی که در حال حاضر در این منطقه هستند پیامک تبلیغاتی ارسال شود.

کد پستی برای ارسال پیامک

ما در نرم افزار پنل اس ام اس و در بخش ارسال اس ام اس کد پستی خراسان جنوبی؛ کد پستی مناطق مختلف را قرار داده‌ایم اما با این حال شما می‌توانید با جستجو در اینترنت کد پستی شهرهای و منطقه‌های مختلف برای ارسال پیامک منطقه ای را پیدا کنید. شما می‌توانید با کلیک روی استان مورد نظر کدپستی دقیق مکان مورد نظرتان برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی را پیدا کنید.

استفاده از پنل اس ام اس شرکت ایران پیامک با وجود ابزار هایی مانند ارسال پیامک هوشمند ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک زماندار و ارسال پیامک بر اساس کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به اقشار و اصناف دسته بندی شده ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

تقسیمات کد پستی استان خراسان جنوبی و ارسال پیامک کد پستی خراسان جنوبی

تقسیمات کدپستی استان خراسان جنوبی
شهرستان رنج کدپستی کل شهرستان کدپستی کل شهرستان شهر یا آبادی کدپستی رنج کامل کدپستی
از تا
کدپستی بیرجند ۹۷۱۱ ۹۷۱۹ کد پستی شهر بیرجند ۹۷۱ ۹۷۱۱-۹۷۱۳-۹۷۱۴-۹۷۱۵
۹۷۱۶-۹۷۱۷-۹۷۱۸-۹۷۱۹
۹۷۳۱۱ ۹۷۳۱۹ کد پستی مود ۹۷۳۱ ۹۷۳۱۱-۹۷۳۱۳-۹۷۳۱۴-۹۷۳۱۵
۹۷۳۱۶-۹۷۳۱۷-۹۷۳۱۸-۹۷۳۱۹
۹۷۳۳۱ ۹۷۳۹۱ کد پستی ماژان ۹۷۳۳۱
کد پستی روبیات ۹۷۳۴۱
کد پستی خوسف ۹۷۳۵۱
کد پستی چهکند ۹۷۳۶۱
کد پستی القور ۹۷۳۷۱
کد پستی درح ۹۷۳۸۱
کد پستی القار ۹۷۳۹۱
۹۷۴۱۱ ۹۷۴۱۹ کد پستی سربیشه ۹۷۴۱ ۹۷۴۱۱-۹۷۴۱۳-۹۷۴۱۴-۹۷۴۱۵
۹۷۴۱۶-۹۷۴۱۷-۹۷۴۱۸-۹۷۴۱۹
۹۷۴۳۱ ۹۷۴۹۱ کد پستی طبس سینا ۹۷۴۳۱
کد پستی درمیان ۹۷۴۴۱
کد پستی اسدیه ۹۷۴۵۱
کد پستی گزیک ۹۷۴۶۱
کد پستی درخش ۹۷۴۷۱
کد پستی شاخن ۹۷۴۸۱
کد پستی گازار ۹۷۴۹۱
کدپستی نهبندان ۹۷۵۱۱ ۹۷۵۱۹ کد پستی شهر نهبندان ۹۷۵۱ ۹۷۵۱۱-۹۷۵۱۳-۹۷۵۱۴-۹۷۵۱۵
۹۷۵۱۶-۹۷۵۱۷-۹۷۵۱۸-۹۷۵۱۹
۹۷۵۳۱ ۹۷۵۹۱ کد پستی چاه داشی ۹۷۵۳۱
کد پستی چهار فرسخ ۹۷۵۴۱
کد پستی توتسک ۹۷۵۵۱
کد پستی شوسف ۹۷۵۶۱
کد پستی دهک ۹۷۵۷۱
کد پستی میغان ۹۷۵۸۱
کد پستی طیبن بالا ۹۷۵۹۱
کدپستی قاین ۹۷۶۱۱ ۹۷۶۱۹ کد پستی شهر قاین ۹۷۶۱ ۹۷۶۱۱-۹۷۶۱۳-۹۷۶۱۴-۹۷۶۱۵
۹۷۶۱۶-۹۷۶۱۷-۹۷۶۱۸-۹۷۶۱۹
۹۷۶۳۱ ۹۷۶۹۱ کد پستی سده ۹۷۶۳۱
کد پستی بیهود ۹۷۶۴۱
کد پستی آفریز ۹۷۶۵۱
کد پستی خضری ۹۷۶۶۱
کد پستی بزن آباد ۹۷۶۷۱
کد پستی شاهرخت ۹۷۶۸۱
کد پستی زهان ۹۷۶۹۱
کدپستی فردوس ۹۷۷۱۱ ۹۷۷۱۹ کد پستی شهر فردوس ۹۷۷۱ ۹۷۷۱۱-۹۷۷۱۳-۹۷۷۱۴-۹۷۷۱۵
۹۷۷۱۶-۹۷۷۱۷-۹۷۷۱۸-۹۷۷۱۹
۹۷۷۳۱ ۹۷۷۹۱ کد پستی اسلامیه ۹۷۷۳۱
کد پستی برون ۹۷۷۴۱
کد پستی فتح آباد ۹۷۷۵۱
کد پستی مصعبی ۹۷۷۶۱
کد پستی سرایان ۹۷۷۷۱
کد پستی چرمه ۹۷۷۸۱
کد پستی آیسک ۹۷۷۹۱
۹۷۸۱۱ ۹۷۸۱۹ کد پستی بشرویه ۹۷۸۱ ۹۷۸۱۱-۹۷۸۱۳-۹۷۸۱۴-۹۷۸۱۵
۹۷۸۱۶-۹۷۸۱۷-۹۷۸۱۸-۹۷۸۱۹
۹۸۷۳۱ ۹۸۹۱ کد پستی ارسک ۹۸۷۳۱
کد پستی رقه ۹۸۷۴۱
کد پستی کرند ۹۸۷۵۱
کد پستی اصفاک ۹۸۷۶۱
کد پستی نیگنان ۹۸۷۷۱
کد پستی خانکوک ۹۸۷۸۱
کد پستی سه قلعه ۹۸۷۹۱
کدپستی طبس ۹۷۹۱۱ ۹۷۹۱۹ کد پستی شهر طبس ۹۷۹۱ ۹۷۹۱۱-۹۷۹۱۳-۹۷۹۱۴-۹۷۹۱۵
۹۷۹۱۶-۹۷۹۱۷-۹۷۹۱۸-۹۷۹۱۹
۹۷۹۳۱ ۹۷۹۹۱ کد پستی دیهوک ۹۷۹۳۱
کد پستی کریت ۹۷۹۴۱
کد پستی اسفندیار ۹۷۹۵۱
کد پستی جوخواه ۹۷۹۶۱
کد پستی پیرحاجات ۹۷۹۷۱
کد پستی عشق آباد ۹۷۹۸۱
کد پستی گزو ۹۷۹۹۱

 

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

 

خرید پنل اس ام اس از ایران پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین پنل پیام صوتی نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099998 تماس بگیرید.

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک براساس کد پستی قزوین
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک براساس کد پستی کرمانشاه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست