وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی

سامانه پیامکی ایران پیامک امکانات و ماژول های پیامکی ویژه ای را در اختیار شما میگذارد ، ابزارهای کاربردی این پنل باعث جذب و تبدیل مشتری به یک خریدار دائمی می گردد تا همواره خدمات بهتری ارائه بدهید.

وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی

حتما برای شما هم بارها اتفاق افتاده است که به دلیل زیاد شد حجم پیامک های تبلیغاتی ناراضی و شاکی باشید و به سرویس خدماتی موبایلتان قطع کردن سیستم تبلیغاتی را اعلام می کنید . حال در این بین شاید یکسری از پیامک ها را بر اساس نیازتان لازم دارید که برای شما ارسال شود.

وب سرویس کد احراز هویت پیامکی کاربران این امکان را در دسترس شما قرار می دهد تا بر اساس نیاز و امکاناتی که دارید پیام های تبلیغاتی مختص شما ارسال شود . وب سرویس احراز هویت پیامکی کاربران و یا بررسی فعال بودن اطلاعات اعلامی در زمان ثبت نام یکی از سرویس های جدید پیامک ارائه شده توسط سامانه های پیامکی است.

 

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

 

در زمان درخواست عضویت یکی از مهم ترین اطلاعات دریافتی از شخص اعلام شماره موبایل همراه می باشد تا مشخص شود اطلاعات اعلام شده درست و صحیح و مربوط به خود شخص باشد. اما این عملیات چگونه انجام می شود ؟

وب سرویس کد احراز هویت پیامکی

برای اینکه مشخص شود که کاربر از چه نوع تبلیغاتی استقبال می کند هویت اعلامی شما به نرم افزار و یا برنامه مرتبط ارسال پیامک حاوی کد فعال سازی به شماره موبایلتان مشخص می شود .

در ابتدا باید حتما شماره موبایلتان روشن باشد تا کد فعالسازی را دریافت کنید این عمل در واقع کد احراز هویت پیامکی شما را شان می دهد. پس از دریافت نوبت استفاده از کد در بخش مشخصی از سایت و یا ارسال مجدد آن به شماره ارسال کننده و یا شماره اعلام شده در متن پیامک است.

افرادی که کلا شماره های خود را در مقابل تبلیغات جز بلک لیست ها قرار داده اد دیگر می توانند از این سرویس بهره مند شوند مگر اینکه درخواست کد احراز هویت پیامکی بدهد.

سامانه ارسال sms ایران پیامک این سیستم را تعبیه کرده است و با ارائه آن به کاربران نقشی مهم را در حوزه ارائه خدمات وب سرویسی به خود اختصاص می دهد. مسلم است که ارسال از طریق وب سرویس کد احراز هویت پیامکی می باید تحت پوشش خطی خدماتی باشد. این وب سرویس دارای سرعت و دقت بالایی می باشد و توام با رضایت مشتری انتخابی شما می باشد.

نکته :

خطوط خدماتی در واقع با توجه به نوع پیام های ارسالی و محتوای آنها اجازه ارسال پیامک را به شماره هایی که دریافت پیام تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند دارد.

اصطلاحات رایج در مورد احراز هویت از طریق موبایل:

 • اعتبار سنجی پیامکی
 • اعتبار سنجی تلفنی
 • ارسال کد امنیتی
 • کپچای متنی
 • سرشماره خدماتی
 • اعتبارسنجی موبایل
 • اعتبار سنجی صوتی موبایل
 • رمز یکبار مصرف
 • او تی پی
 • پیامک فعال سازی
 • کد فعال سازی پیامکی
 • احراز هویت صوتی
 • احراز هویت پیامکی و یکبار رمز OTP

به عنوان مثال:

اگر هنگام ثبت نام در تلگرام دقت کرده باشید یک پیامک فعال سازی صوتی یا در قالب متن که شامل کد چهار رقمی می باشد برای شما ارسال می کند . این عملکرد نشان از کد احراز هویت پیامکی در تلگرام می باشد.
برای کاربر مورد نظر ارسال و به این روش از درست بودن شماره موبایل کاربر اطمینان حاصل می کند. گوگل نیز برای کاربرانی که می‌خواهند رمز حساب کاربری گوگل خود را تغییر بدهند ، ابتدا یک کد امنیتی صوتی همان کد اعتبار سنجی تلفنی را ارسال و در صورتی که به هردلیل کد ارسالی به دست کاربر نرسید، کد امنیتی بصورت پیامک متنی به شماره موبایلی که کاربر هنگام ثبت نام به گوگل معرفی کرده است ارسال می گردد.
به این روال کد احراز هویت پیامکی و اعتبار سنجی مخاطبان و کاربران برنامه های کاربردی، اصطلاحا سیستم اعتبار سنجی صوتی یا اعتبار سنجی پیامکی نام دارد.

طریقه استفاده از وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی

سامانه پیامک رایگان اس ام اس با در نظر گرفتن نیاز های کاربران خود اقدام به طراحی وب سرویسی با عنوان کد احراز هویت پیامکی نموده که در زیر طریقه استفاده از آن را شرح خواهیم داد.

در این وب سرویس شما دیگر لازم نیست که کد فعال سازی را تولید کنید ، این کار توسط سامانه پیامک بصورت کاملا خودکار انجام شده ، شما فقط شماره موبایلی که قرار است کد فعال سازی را دریافت کند به سامانه ارسال می کنید و منتظر می شوید که کاربر کد را در نرم افزار و یا وب سایت شما وارد نماید.

آدرس وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی :

https://sms.modirpayamak.com

این وب سرویس دارای ۳ الگو می باشد:

 • ارسال خودکار کد فعال سازی (AutoSendCode)
 • متد بررسی صحت کد فعال سازی که توسط کاربر شما در نرم افزار شما وارد شده (CheckSendCode)
 • ارسال کد فعال سازی دلخواه که توسط خود شما تولید می شود (SendMessageWithCode)

۱ – ارسال خودکار کد فعال سازی بابت احراز هویت

long AutoSendCode(string Username, string Password, string ReciptionNumber,string Footer)

Username : نام کاربری شما در سامانه پیامک می باشد.
Password : رمز عبور سامانه پیامک شماست.
ReciptionNumber : شماره موبایلی که کد فعال سازی به آن ارسال می شود.
Footer : متنی که تمایل دارید در انتهای پیامک فعال سازی شما ارسال شود ، مانند RayganSMS در تمایل می توانید این مقدار را خالی ارسال نمایید

نمونه پیامک ارسالی این متد :

با سلام ،
کد تایید شما : ۲۴۷۹۴۴
modirpayamakSMS

مقدار بازگشتی این متد یک عدد بزرگتر ۲۰۰۰ می باشد که با این عدد می توانید با وب سرویس قدیمی اقدام به دریافت وضعیت پیامک ارسالی نمایید. در ضمن این کد هیچ ارتباطی به کد فعال سازی ندارد و با آن فرق دارد.

۲ – متد بررسی صحت کد فعال سازی

bool CheckSendCode(string Username, string Password, string ReciptionNumber, string Code)

Username : نام کاربری شما در سامانه پیامک
Password : رمز عبور سامانه پیامک شما
ReciptionNumber : شماره موبایلی که کد فعال سازی به آن ارسال شده است
Code : کد که برای کاربر ارسال شده و او این کد را در نرم افزار و یا سایت شما وارد کرده است

مقدار بازگشتی این متد بصورت true و یا false می باشد که true به معنی صحت کد وارد شده و false به عنوان عدم صحت آن می باشد.

۳ – ارسال کد فعال سازی دلخواه بابت احراز هویت

long SendMessageWithCode(string Username, string Password, string ReciptionNumber,string Code)

Username : نام کاربری شما در سامانه پیامک
Password : رمز عبور سامانه پیامک شما
ReciptionNumber : شماره موبایلی که قرار است کد فعال سازی به آن ارسال شود
Code: متنی که شامل کد فعال سازی می باشد مثلا : کد فعال سازی شما : ۱۲۳۴۵۶ modirpayamakSMS

مقدار بازگشتی این متد یک عدد بزرگتر ۲۰۰۰ می باشد که با این عدد می توانید با وب سرویس قدیمی اقدام به دریافت وضعیت پیامک ارسالی نمایید. در ضمن این کد هیچ ارتباطی به کد فعال سازی ندارد و با آن فرق دارد.

نکته :

کلیه پیامک های ارسالی شما با شماره ۵۰۰۲۴۰۰۵ ارسال می شوند چون این خط به شماره های بلک لیست و مسدود و قابلیت ارسال به همه شماره ها را دارا می باشد .
این امکان سامانه کاملا رایگان بوده و بدون محدودیت برای همه کاربران سامانه پیامک در دسترس می باشد.
سرعت ارسال پیامک با این خط بسیار بالا بوده که در شرایط عادی اپراتور حداکثر در مدت ۳ ثانیه پیامک ارسال خواهد شد.

 

استفاده از پنل اس ام اس شرکت ایران پیامک با وجود ابزار هایی مانند ارسال پیامک هوشمند ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک زماندار و ارسال پیامک بر اساس کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به اقشار و اصناف دسته بندی شده ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

 

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

 

خرید پنل اس ام اس از ایران پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099998 تماس بگیرید.

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
وب سرویس OTP پیامک اعتبارسنجی و رمز یکبار مصرف
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست