پیامک به تفکیک سن و جنسیت | ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت

سامانه پیامکی ایران پیامک امکانات و ماژول های پیامکی ویژه ای را در اختیار شما میگذارد ، ابزارهای کاربردی این پنل باعث جذب و تبدیل مشتری به یک خریدار دائمی می گردد تا همواره خدمات بهتری ارائه بدهید.

پیامک به تفکیک سن و جنسیت | ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت

شما بودجه ای که برای پیامک های تبلیغاتی کنار گذاشته اید را چگونه خرج می کنید؟ به صورت پیامک انبوه به تمامی افراد پیامک ارسال می کنید یا سعی می کنید از بودجه تبلیغاتی به صورت هدفمند استفاده نمایید؟ در این مقاله می خواهیم یک روش مهم برای استفاده هدفمند از بودجه تبلیغات پیامکی را به شما معرفی کنیم. سیستم ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت به شما کمک می کند که بتوانید پیامک تبلیغاتی خود را به طیفی از مردم ارسال کنید که خدمات شما برای آن ها کاربردی باشد و با این روش شما در هزینه خود صرفه جویی کنید.

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس و ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

 ارسال پیامک رده سنی و جنسیت

اگر شما در کار برگزاری کلاس های کنکور هستید یا اگر شما یک آرایشگاه زنانه داشته باشید و پیام تبلیغات را به بانک شماره موبایل های موجود در سامانه پیامک ارسال کنید احتمالا تمام بودجه تبلیغاتی خود را هدر داده اید، به این دلیل که دقیقا مشخص نیست از افرادی که به آن ها پیامک ارسال کرده اید چه تعداد در بازه سنی افراد کنکوری قرار دارند یا اگر قصد تبلیغ برای آرایشگاه زنانه را داشته باشید آیا تبلیغ شما برای آقایان مناست و برای شما سودآور است؟ راهکار چیست و چگونه می‌توان از بودجه تبلیغاتی بهتر استفاده کرد؟

ارسال پیامک هدفمند

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت یکی از روش های ارسال پیامک هدفمند است که شما با روش ارسال پیامک به تفکیک شماره ها به صورت سن و جنسیت می توانید به افرادی که در بازه سنی مشخصی هستند یا مذکر یا مونت هستند پیامک ارسال کنید.

در ایران پیامک امکان استفاده ترکیبی برای ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت نیز وجود دارد، شما می توانید بازه سنی مخاطبین، جنیست مخاطبین، محدوده مکانی، دائمی یا اعتباری بودن شماره ها را مشخص نمایید و در نهایت بر اساس فیلترهای خود پیامک را ارسال نمایید.

امروزه 50 درصد فروش از مشتریان قبلی که کسب و کار شما را شناخته اند حاصل می شود. ارسال پیامک یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتریان قبلی و تداعی نام و یاد برند و محصول شما می باشد.

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت چگونه امکان پذیر است؟

اکنون شاید از خود سوال کنید، ارسال اس ام اس تبلیغاتی بر اساس سن و جنسیت با امکان قرار دادن این فیلترها چگونه امکان پذیر است و آیا ارسال اس‌ام‌اس سن و جنسیت قابل اعتماد است؟ چگونه بانک شماره های افراد بر اساس سن و جنسیت جمع آوری می شود؟ زمانی که شما سیم کارت تهیه می کنید در فرم ثبت نام اطلاعات مانند تاریخ تولد، جنیست، آدرس و محدوده کد پستی و… را وارد می کنید سیستم پردیس همراه اول شماره شما را به روش های مختلف طبقه بندی کرده و شما می توانید برای ارسال پیامک سن و جنیست از این طبقه بندی استفاده کنید.

لازم به ذکر است که ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت برای تمامی استان و شهرها و شماره های دائمی/ اعتباری یا هر دو قابل استفاده می باشد.

ارسال پیام کوتاه بر اساس سن و جنس چیست؟

اگر تجارت شما محدود به سن و جنس خاصی است و مشتریان شما را گروه افراد خاصی را تشکیل می دهند. بهتر است برای صرفه جویی در هزینه ها ، ارسال پیامک های تبلیغاتیخود را به سن محدود کنید. با استفاده از ارسال به سن و جنس در ایران پیامک شما می توانید با توجه به فیلتر سن و جنس افراد. به زیر مجمو‌عه های این بانک اطلاعاتی به تعداد مورد نیاز پیامک ارسال کنید. شاید خدماتی که قصد ارسال پیامک تبلیغاتی برای آن ها دارید برای سن و یا جنسیت خاصی باشد. مثلا آرایشگاه های زنانه یا آموزشگاه های کنکور استفاده از بخش ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنس از بانک اطلاعات اپراتور ایرانسل ارسال میشود و می تواند به هدفمند شدن ارسال پیامک شما کمک بیشتری کند. بر پایه امکان ارسال پیامک به مخطبان بر اساس تفکیک سن شما می توانید به شماره های یک محدوده سنی در یک شهر را انتخاب کنید و باز هم ایران پیامک این امکان را به شما می دهد که فیلتر بیشتری برای هدفمند شدن پیامک تبلیغاتی خود انجام دهید و دامنه مخاطبان را جهت ارسال اس ام اس تبلیغاتی یا اطلاع رسانی ارسال دقیق داشته باشید.

کاربرد سرویس ارسال پیام کوتاه با تفکیک سن و جنسیت

اینکه چه شغلی داشته باشید اصلا مهم نیست، تنها موردی که برای استفاده از این سرویس اهمیت دارد این است که نسبت به ارائه خدمات و کالا ، چه رده سنی و یا نوع جنسیت برای شما کارآمد است. اطلاع رسانی شما برای کدام رده سنی نوجوان، جوان، میانسال و یا سالمند و یا نوع جنسیتی مرد یا زن مفید است؟

اگر کالا و یا خدمات شما مناسب آقایان است و یا فقط مناسب رده سنی میانسال میباشد، استفاده از سرویس ارسال با تفکیک سن و جنسیت، مناسب ترین گزینه برای پیشبرد اهداف کاری شما می باشد بطور مثال برای فروشگاه لوازم آرایشی اگر بتوان فقط به زنان بالای ۱۸ سال پیامک ارسال کرد, این یک تبلیغات بسیار هدفمند و پربازدهی خواهد بود.

نحوه ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت

بعد از ورود به سامانه پیام کوتاه به منوی ارسال رفته و قسمت رده سنی و جنسیت و سپس افزودن گیرندگان را انتخاب کنید، همانطور که در تصویر هم مشاهده می کنید ابتدا استان و شهر مورد نظر را انتخاب کرده و سپس جنسیت مرد یا زن و رده سنی مورد نظر را به صورت سال تولد انتخاب می کنید، در تنظیمات ارسال اس ام اس سنی و جنسیت پیش شماره و نوع خط اعتباری و یا خط دائمی نیز برای شما قابل انتخاب است و همینطور از تعداد کل گیرندگان به هر تعداد دلخواه میتوان به ترتیب ارسال کرد.

استفاده از پنل اس ام اس شرکت ایران پیامک با وجود ابزار هایی مانند ارسال پیامک هوشمند ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک زماندار و ارسال پیامک بر اساس کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به اقشار و اصناف دسته بندی شده ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت در منطقه شهری/روستایی یا کد پستی

در این نوع روش ارسال، میتوانید پیام کوتاه تبلیغاتی خود را برای رده جنسیتی خاص در یک کد پستی و یا منطقه شهری/روستایی مورد هدفتان ارسال کنید. همچنین درخواست ارسال پیامک انبوه شما نیز میتواند بر اساس این تفکیک ها باشد. شما بعنوان صاحب یک کسب و کار میتوانید در هر بازه سنی و جنسیتی، پیامک های تبلیغاتی خود را ارسال نمائید.

علاوه بر ماژول ارسال سن و جنسیت در منوی ارسال کد پستی کشور نیز میتوان جنسیت مرد/ زن هدف را نیز مشخص کرد، ابتدا اپراتور همراه اول و یا ایرانسل بودن را مشخص ، سپس کد پستی ۵ رقمی منطقه مورد نظر را وارد و جنسیت را نیز انتخاب می کنید.

نکات مهم در ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت به طور مستقیم به پردیس همراه اول متصل بوده و فقط از ساعت ۸ الی ۱۹ امکان ارسال وجود دارد.
این نوع ارسال فقط با خطوط ۵۰۰۰ امکان پذیر است.
این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری و بازگشت بلک لیست ندارد.

اگر مشکل ارسال پیامک به خطوط بلک لیست را دارید سامانه پیام کوتاه ایران پیامک، می تواند به شما کمک کند تا به خطوط بلک لیست پیامک ارسال کنید.

 

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس و ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

ثبت نام پنل اس ام اس از ایران پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099998 تماس بگیرید.

, , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک خودکار | ارسال خودکار پیام تبریک تولد و یادآوری
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل | آموزش ارسال پیامک از فایل اکسل

مطالب مرتبط

No results found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست