ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل | آموزش ارسال پیامک از فایل اکسل

سامانه پیامکی ایران پیامک امکانات و ماژول های پیامکی ویژه ای را در اختیار شما میگذارد ، ابزارهای کاربردی این پنل باعث جذب و تبدیل مشتری به یک خریدار دائمی می گردد تا همواره خدمات بهتری ارائه بدهید.

ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل | آموزش ارسال پیامک از فایل اکسل

یکی از قابلیت های مهم و کاربری، که در سامانه پیامک ایران پیامک وجود دارد، قابلیت درج مخاطبان در فایل متنی (word) و اکسل (exel) و ارسال اس ام اس به آنها در واقع ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل می باشد.

ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل

در صورتی که تعدادی شماره در فایل متنی یا اکسل دارید و می خواهید بدون افزودن مخاطبان در دفترچه تلفن، برای آن ها پیامک گروهی ارسال کنید می توانید از این بخش استفاده کنید و پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس و ارسال پیامک از فایل اکسل

ارسال پیامک به بلک لیست

ذکر این مورد ضروری است که ایران پیامک قابلیت ارسال پیامک به شماره های مسدود پیامک تبلیغاتی را دارا می باشد و شما می توانید پیامک های اطلاع رسانی به شماره های لیست اکسل با عبور از بلک لیست انجام دهید.

ابتدا از منوی ارسال به بخش ارسال پیامک مراجعه کنید و در صفحه باز شده برروی لینک “افزودن گیرندگان” کلیک کرده و “ارسال از فایل متنی و اکسل” را انتخاب نمایید تا پنجره مربوط به ارسال از فایل نمایش داده شود.در این بخش می توانید به دو روش ارسال از فایل متنی و ارسال از فایل اکسل مخاطبان را اضافه کنید.

امروزه 50 درصد فروش از مشتریان قبلی که کسب و کار شما را شناخته اند حاصل می شود. ارسال پیامک یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتریان قبلی و تداعی نام و یاد برند و محصول شما می باشد.

روش اول: ارسال پیامک از فایل متنی

شماره های مورد نظر را طبق تصویر زیر در یک فایل متنی (notepad) درج و ذخیره کنید و فایل را در پنجره مربوط به “ارسال از فایل متنی و اکسل” ثبت کنید.

لازم به ذکر است هر شماره باید در یک خط درج شود.

 1. ارسال پیامک از فایل ورد
 2. ارسال پیامک از طریق فایل متنی
 • فایل: انتخاب فایل متنی مورد نظر
 • بارگذاری: آپلود فایل متنی در سامانه
 • افزودن: ثبت فایل متنی در لیست گیرندگان

بعد از ثبت شماره های مورد نظر می توانید با کلیک برروی دکمه “حذف” لیست شماره ها را حذف و مجددا شماره های جدیدی اضافه کنید.

روش دوم: ارسال پیامک از فایل اکسل

شماره های مورد نظر را طبق تصویر زیر در یک فایل اکسل درج و ذخیره کنید و فایل را در پنجره مربوط به “ارسال از فایل متنی و اکسل” ثبت کنید.

لازم بذکر است شماره ها باید در سطر A و هر شماره در یک سطر درج شود.

 • فایل: انتخاب فایل متنی مورد نظر
 • بارگذاری: آپلود فایل متنی در سامانه
 • افزودن: ثبت فایل متنی در لیست گیرندگان

بعد از ثبت شماره های مورد نظر می توانید با کلیک برروی دکمه “حذف” لیست شماره ها را حذف و مجددا شماره های جدیدی اضافه کنید.

بعد از انتخاب مخاطبین؛ نوبت انتخاب متن پیام، شیوه ارسال و انتخاب شماره پیامک و سپس ارسال پیام می باشد که در صورت لزوم به آموزش این بخش، با کلیک بر روی لینک “نحوه ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل ” می توانید ادامه آموزش را مشاهده فرمایید.

استفاده از پنل اس ام اس شرکت ایران پیامک با وجود ابزار هایی مانند ارسال پیامک هوشمند ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک زماندار و ارسال پیامک بر اساس کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به اقشار و اصناف دسته بندی شده ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

ارسال پیامک بر اساس کلمات کلیدی

شما با استفاده از این ماژول، قسمت های متفاوت و متغیر پیامک خود را در داخل فایل اکسل قرار داده و به صورت منظم و در کوتاه ترین زمان به آسانی پیامک ارسال کنید. توجه داشته باشید که این فایل اکسل باید مانند فایل نمونه باشد که در ماژول ارسال کلمات کلیدی قابل مشاهده است. دفاتر بیمه، مدارس و شرکت ها بیشتر از این ماژول برای ارسال پیامک های خود استفاده می کنند.

ارسال پیامک متناظر از فایل اکسل

یکی دیگر از کاربردهای ارسال sms از فایل اکسل و متنی، ارسال متناظر از فایل میباشد. اما این نوع ارسال چیست و به چه صورت عمل میکند؟

منظور از پیامک نظیر به نظیر پیامکی است که متن آن شامل مشخصات کاملا متفاوت با دیگر شماره ها میباشد که به صورت یکجا و گروهی ارسال میشود. به این صورت که در فایل اکسل در مقابل ستون شماره ها، پیامک هایی که میخواهید برای هر شماره ارسال شود را وارد میکنید.

در این نوع ارسال نیز فایل موردنظر شما باید دقیقا مانند فایل نمونه باشد که میتوانید آن را دانلود و مشاهده کنید.

خروجی نرم افزارهای حسابداری

فرض کنید صاحب شرکتی هستید و اطلاعات مالی کارمندان خود را در یک نرم افزار حسابداری ذخیره کرده اید و میخواهید به کارمندان خود پیامک ارسال کنید. قاعدتا تایپ کردن تک به تک شماره ها در سامانه پیامکی برای ارسال پیامک خسته کننده و زمانبر میباشد. شما می توانید با خروجی گرفتن از نرم افزار به آسانی به تمامی این شماره ها پیامک موردنظر خود را ارسال کنید.

ارسال اس ام اس گروهی از طریق اکسل

مناسب برای افرادی که شماره تلفن هایی در یک فایل اکسل دارند و از طریق سامانه ایران پیامک می توانند به تمام شماره های همان فایل پیامک ارسال کنند. فایل را در سامانه آپلود یا کپی کنید و یا در دفترچه تلفن شماره ها را ذخیره نمایید.

ارسال پیامک انبوه از فایل اکسل

سرویس ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل امکان ارسال انبوه پیامک از بانک شماره های شما را می دهد

در بسیاری از شرکتها شماره های مورد ارتباط ارسال پیام کوتاه از فایل اکسل ذخیره می شوند. درصورتی که شما بخواهید برای این شماره ها یا مجموعه ای از آنها پیامک ارسال کنید، تنها کافیست در پنل ایران پیامک گزینه ارسال از طریق اکسل را انتخاب کنید و در اینصورت از وارد کردن تک تک شماره ها بی نیاز خواهید بود.

بیشتر افراد شماره اشخاصی که قصد ارسال پیامک کوتاه انبوه به آنها را دارند داخل یک فایل اکسل ذخیره کرده اند و قصد استفاده از این مکان را خواهید داشت سامانه ایران پیامک بخش ارسال از فایل اکسل را به همین منظور طراحی کرده و مورد استفاده کاربران قرار گرفته است.

اگر شماره های شما در فایل اکسل صفر ندارد یا تعداد آنها زیاد است و متن شما یک پیامک واحد است این سرویس بسیار مناسب شما خواهد بود و بارها تست شده و از کیفیت مناسبی بر خوردار است.

موارد مورد استفاده:

 • شماره های در حجم بالا در اکسل است
 • اگر تعداد زیادی از شماره ها را در اکسل دارید.
 • محدود کردن تعداد ارسال ها در اکسل
 • قصد ارسال پیامک به بخش محدود از اکسل را دارید.
 • اگر ابتدای شماره شما صفر ندارد

سامانه ایران پیامک این مشکل را کامل حل کرده شماره های شما در اکسل صفر ندارداگر شماره هایی که در فایل اکسل شما صفر ندارد مشکلی نیست و نیازی نیست برای تک تک آنها دستی عدد صفر را وارد کنید سامانه ایران پیامک به تمام شماره ها به طور خود کار صفر اضافه و ارسال می کند.

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس و ارسال پیامک از فایل اکسل

 

ثبت نام پنل اس ام اس از ایران پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099998 تماس بگیرید.

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
پیامک به تفکیک سن و جنسیت | ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت
نوشتهٔ بعدی
پیامک دکل مخابراتی | ارسال پیامک از دکل مخابراتی BTS

مطالب مرتبط

No results found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست