ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد

سامانه پیامکی ایران پیامک امکانات و ماژول های پیامکی ویژه ای را در اختیار شما میگذارد ، ابزارهای کاربردی این پنل باعث جذب و تبدیل مشتری به یک خریدار دائمی می گردد تا همواره خدمات بهتری ارائه بدهید.

ارسال پیامک کد پستی مشهد

ما در این مقاله لیست کامل کد پستی مشهد را قرار داده ایم با بتوانید به سادگی کد پستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی مشهد به این بخش پیامک ارسال نمایید.

به این فکر افتاده اید که چگونه کسب و کارتان را در مشهد و در محله خودتان تبلیغ کنید؟ بهترین راه برای افزایش فروش یک فروشگاه حضوری ارسال پیامک های تبلیغاتی در همان منطقه مربوط به فروشگاه است. بدیهی است که شما نمیتوانید به تمام شماره های مشهد برای ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه پرداخت کنید، بهترین راه برای شما ارسال پیامک به افرادی است که در منطقه شما هستند.

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

 

برای ارسال اس ام اس کد پستی مشهد چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی نمایش داده می شود.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کد پستی ، سیستم دو روش ارسال پیامک برای کد پستی به شما نمایش می دهد:

  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به ایرانسل
  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به همراه اول

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک بر اساس کد پستی ایرانسل ، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک کد پستی مشهد، کدپستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کدپستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

قابلیت های پنل اس ام اس مشهد

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن مشهد یا شهر های دیگر استان خراسان رضوی را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان تخت تخت! یکی از امکانات سامانه پیامک مشهد بانک شماره موبایل بروز میباشد که ایران پیامک بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در مشهد ارسال کنید.

ارسال پیامک کد پستی

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس مشهد، امکانی با نام ارسال پیامک براساس کد پستی مشهد را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل

یکی دیگر از امکانات سامانه پیامک مشهد، قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

نقشه کد پستی مشهد

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از ایران پیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

استفاده از پنل اس ام اس شرکت ایران پیامک با وجود ابزار هایی مانند ارسال پیامک هوشمند ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک زماندار و ارسال پیامک بر اساس کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به اقشار و اصناف دسته بندی شده ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

تقسیمات کد پستی مشهد

تقسیمات کد پستی مشهد
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی
از تا
کدپستی مشهد ۹۱۱ ۹۱۹ کد پستی شهر مشهد ۹۱ ۹۱۱-۹۱۳-۹۱۴-۹۱۵
۹۱۶-۹۱۷-۹۱۸-۹۱۹
۹۳۵۱۱ ۹۳۵۱۹ کد پستی طرقبه ۹۳۵۱ ۹۳۵۱۱-۹۳۵۱۳-۹۳۵۱۴-۹۳۵۱۵
۹۳۵۱۶-۹۳۵۱۷-۹۳۵۱۸-۹۳۵۱۹
۹۳۵۳۱ ۹۳۵۹۱ کد پستی اوارشک ۹۳۵۳۱
کد پستی سرغایه ۹۳۵۴۱
کد پستی گورده ۹۳۵۵۱
کد پستی شاندیز ۹۳۵۶۱
کد پستی طوس سفلی ۹۳۵۷۱
کد پستی قرقی سفلی ۹۳۵۸۱
کد پستی کنویست ۹۳۵۹۱
۹۳۷۱۱ ۹۳۷۱۹ کد پستی کلات ۹۳۷۱ ۹۳۷۱۱-۹۳۷۱۳-۹۳۷۱۴-۹۳۷۱۵
۹۳۷۱۶-۹۳۷۱۷-۹۳۷۱۸-۹۳۷۱۹
۹۳۷۳۱ ۹۳۷۹۱ کد پستی شهرک رضوی ۹۳۷۳۱
کد پستی میامی ۹۳۷۴۱
کد پستی چاهک ۹۳۷۵۱
کد پستی زوسفلی ۹۳۷۶۱
کد پستی گوش ۹۳۷۷۱
کد پستی نریمانی سفلی ۹۳۷۸۱
کد پستی تقی آباد ۹۳۷۹۱

 

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

 

خرید پنل اس ام اس از ایران پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099998 تماس بگیرید.

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک براساس کد پستی قم
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک براساس کد پستی تهران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست