ارسال پیامک کد پستی در یزد

سامانه پیامکی ایران پیامک امکانات و ماژول های پیامکی ویژه ای را در اختیار شما میگذارد ، ابزارهای کاربردی این پنل باعث جذب و تبدیل مشتری به یک خریدار دائمی می گردد تا همواره خدمات بهتری ارائه بدهید.

ارسال پیامک کد پستی در یزد

ما در این مقاله یعنی ارسال پیامک کد پستی یزد لیست کامل کد پستی استان یزد را قرار داده ایم تا بتوانید به سادگی کد پستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی یزد به این بخش پیامک ارسال نمایید.

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

مزیت پنل پیامک

یکی از خوبی‌های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما با ارسال پیامک کد پستی یزد کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.

ثبت نام پنل اس ام اس

اگر قصد ثبت نام پنل اس ام اس را دارید می‌توانید صفحه پنل اس ام اس یزد را مشاهده نمایید و اگر وقت شما برای تبلیغات و افزایش فروش و مشتری محدود است میتوانید از سرویس ارسال پیامک انبوه توسط ایران پیامک استفاده کنید برای مشاهده بانک شماره موبایل یزد به صفحه ارسال پیامک انبوه در یزد ما استفاده نمایید.

برای ارسال پیامک کد پستی یزد چه اقداماتی لازم است؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک کد پستی یزد را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی یزد نمایش داده می شود.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کد پستی یزد، سیستم دو روش ارسال پیامک کد پستی یزد به شما نمایش می دهد:

  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به ایرانسل
  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به همراه اول

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک کد پستی یزد، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید ، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک کد پستی یزد، کد پستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کدپستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

امکانات پنل پیامک یزد

پنل پیامک می تواند امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد. از قبیل نظرسنجی پیامکی، مسابقه پیامکی، منشی پیامکی، ارسال پیامک انبوه، ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت و ارسال اس ام اس کد پستی یزد

در سامانه اس ام اس استان یزد؛ مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و انتخاب شماره ای دائمی و یا اعتباری برای ارسال و ارسال پیامک کد پستی یزد در اختیار شما قرار میگیرد.

قبل از ارسال پیامک کد پستی یزد شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن استان یزد را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان تخت تخت! یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه یزد بانک شماره موبایل بروز میباشد که ایران پیامک بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان یزد ارسال کنید. شماره های فعال مناطق شهری استان یزد در سامانه پیامک موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در استان یزد پیامک ارسال کنید.

به کدام شهرهای استان یزد میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان یزد در ارسال پیامک کد پستی یزد موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار شما قرار ‌می‌گیرد.

یزد ، میبد ، اردکان ، حمیدیا ، بافق ، مهریز ، ابرکوه ، شاهدیه ، تفت ، اشکذر ، زارچ ، هرات ، مروست، بهاباد ، مهردشت ، بفروئیه ، احمدآباد ، خضرآباد ، ندوشن ، عقدا ، نیر

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر های استان لرستان پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت از پنل پیامک یزد

یکی از امکانات سامانه اس ام اس یزد بانک شماره موبایل یزد بر اساس سن و جنسیت می باشد که ماهیت این بانک اطلاعاتی، تبلیغاتی می باشد. شما می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های استان یزد و شهرستان های آن استفاده کنید.
این بانک اطلاعات می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد و مجموعه ها واقع شود، به خصوص اصناف استان یزد که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص میباشد.

به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در شهر یزد می باشید و قصد دارید برای افرادی که در محدوده سنی خاصی می باشند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. و یا اینکه صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود برسید و هم اینکه صرفه جویی بسیاری در هزینه های تبلیغاتی خود کنید. در این حالت بهترین گزینه برای ارسال پیامک های تبلیغاتی، ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت میباشد.

ارسال از روی نقشه گوگل با پنل اس ام اس یزد

ممکن است این سوال برای کاربران بوجود بیاید که ارسال پیامک از روی نقشه استان یزد و شهرستان های آن چیست و آیا می توان برای ارسال پیامک انبوه یزد از آن استفاده کرد؟

با استفاده از این ماژول می توانید ارسال پیامک خود را بصورت انبوه در منطقه و یا محدوه ای خاص انجام دهید. شماره های موبایل ارسال از روی نقشه گوگل استان یزد، شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردی شان اعلام کرده اند.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال از روی نقشه بروید و شهرهای استان یزد را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف و مشاغل با پنل پیامک یزد

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان یزد و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف و مشاغل استان یزد می باشد. برخی از کاربران سامانه پیام کوتاه استان یزد قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

نقشه کد پستی استان یزد و ارسال پیامک کد پستی یزد

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال پیامک کد پستی یزد میتوانید از ایران پیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

تقسیمات کد پستی استان یزد

تقسیمات کد پستی استان یزد
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی کل شهرستان شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی
از تا
کد پستی یزد ۸۹۱۱ ۸۹۱۹ کد پستی شهر یزد ۸۹۱ ۸۹۱۱-۸۹۱۳-۸۹۱۴-۸۹۱۵
۸۹۱۶-۸۹۱۷-۸۹۱۸-۸۹۱۹
۸۹۴۳۱ ۸۹۴۴۱ کد پستی شاهدیه ۸۹۴۳۱
کد پستی فهرج ۸۹۴۴۱
۸۹۴۷۱ کد پستی فجر ۸۹۴۷۱
کد پستی ابرکوه ۸۹۳۱۱ ۸۹۳۱۹ کد پستی شهر ابرکوه ۸۹۳۱ ۸۹۳۱۱-۸۹۳۱۳-۸۹۳۱۴-۸۹۳۱۵
۸۹۳۱۶-۸۹۳۱۷-۸۹۳۱۸-۸۹۳۱۹
۸۹۳۳۱ ۸۹۳۹۱ کد پستی فراغه ۸۹۳۳۱
کد پستی تیرجرد ۸۹۳۴۱
کد پستی مهرآباد ۸۹۳۵۱
کد پستی اسفندآباد ۸۹۳۶۱
۸۹۳۷۱
۸۹۳۸۱
۸۹۳۹۱
کد پستی صدوق ۸۹۴۱۱ ۸۹۴۱۹ کد پستی اشکذر ۸۹۴۱ ۸۹۴۱۱-۸۹۴۱۳-۸۹۴۱۴-۸۹۴۱۵
۸۹۴۱۶-۸۹۴۱۷-۸۹۴۱۸-۸۹۴۱۹
۸۹۴۵۱ ۸۹۴۶۱ کد پستی کذاب ۸۹۴۵۱
کد پستی رستاق ۸۹۴۶۱
۸۹۴۸۱ ۸۹۴۹۱ کد پستی ندوشن ۸۹۴۸۱
۸۹۴۹۱
کد پستی اردکان ۸۹۵۱۱ ۸۹۵۱۹ کد پستی شهر اردکان ۸۹۵۱ ۸۹۵۱۱-۸۹۵۱۳-۸۹۵۱۴-۸۹۵۱۵
۸۹۵۱۶-۸۹۵۱۷-۸۹۵۱۸-۸۹۵۱۹
۸۹۵۳۱ ۸۹۵۹۱ کد پستی احمدآباد ۸۹۵۳۱
۸۹۵۴۱
کد پستی عقداء ۸۹۵۵۱
۸۹۵۶۱
کد پستی نارستان ۸۹۵۷۱
کد پستی زرین ۸۹۵۸۱
کد پستی رباطات ۸۹۵۹۱
کد پستی میبد ۸۹۶۱۱ ۸۹۶۱۹ کد پستی شهر میبد ۸۹۶۱ ۸۹۶۱۱-۸۹۶۱۳-۸۹۶۱۴-۸۹۶۱۵
۸۹۶۱۶-۸۹۶۱۷-۸۹۶۱۸-۸۹۶۱۹
۸۹۶۳۱ ۸۹۶۹۱ کد پستی بفروئیه ۸۹۶۳۱
کد پستی شهیدیه ۸۹۶۴۱
۸۹۶۵۱
۸۹۶۶۱
۸۹۶۷۱
۸۹۶۸۱
۸۹۶۹۱
کد پستی بافق ۸۹۷۱۱ ۸۹۷۱۹ کد پستی شهر بافق ۸۹۷۱ ۸۹۷۱۱-۸۹۷۱۳-۸۹۷۱۴-۸۹۷۱۵
۸۹۷۱۶-۸۹۷۱۷-۸۹۷۱۸-۸۹۷۱۹
۸۹۷۳۱ ۸۹۷۹۱ کد پستی آسفیچ ۸۹۷۳۱
کد پستی سبزدشت ۸۹۷۴۱
کد پستی مبارکه ۸۹۷۵۱
کد پستی بهاباد ۸۹۷۶۱
کد پستی کوشک ۸۹۷۷۱
کد پستی بنتان ۸۹۷۸۱
کد پستی جلگه ۸۹۷۹۱
کد پستی مهریز ۸۹۸۱۱ ۸۹۸۱۹ کد پستی شهر مهریز ۸۹۸۱ ۸۹۸۱۱-۸۹۸۱۳-۸۹۸۱۴-۸۹۸۱۵
۸۹۸۱۶-۸۹۸۱۷-۸۹۸۱۸-۸۹۸۱۹
۸۹۸۳۱ ۸۹۸۹۱ کد پستی تنگ چنار ۸۹۸۳۱
کد پستی میانکوه ۸۹۸۴۱
کد پستی ارنان ۸۹۸۵۱
کد پستی بهادران ۸۹۸۶۱
کد پستی مروست ۸۹۸۷۱
کد پستی هرات ۸۹۸۸۱
کد پستی فتح آباد ۸۹۸۹۱
کد پستی تفت ۸۹۹۱۱ ۸۹۹۱۹ کد پستی شهر تفت ۸۹۹۱ ۸۹۹۱۱-۸۹۹۱۳-۸۹۹۱۴-۸۹۹۱۵
۸۹۹۱۶-۸۹۹۱۷-۸۹۹۱۸-۸۹۹۱۹
۸۹۹۳۱ ۸۹۹۹۱ کد پستی پیشکوه ۸۹۹۳۱
کد پستی نصرآباد ۸۹۹۴۱
کد پستی علی آباد ۸۹۹۵۱
کد پستی نیر ۸۹۹۶۱
کد پستی شیرکوه ۸۹۹۷۱
کد پستی بخ گاریزات ۸۹۹۸۱
کد پستی دهشیر ۸۹۹۹۱

 

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

 

خرید پنل اس ام اس از ایران پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099998 تماس بگیرید.

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک کدپستی در مازندران
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک براساس کد پستی قزوین

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست