پاسخگوی خودکار به پیامک | منشی عضویت پیامکی

سامانه پیامکی ایران پیامک امکانات و ماژول های پیامکی ویژه ای را در اختیار شما میگذارد ، ابزارهای کاربردی این پنل باعث جذب و تبدیل مشتری به یک خریدار دائمی می گردد تا همواره خدمات بهتری ارائه بدهید.

پاسخگوی خودکار به پیامک

خیلی از برنامه نویسان و صاحبان اپلیکیشن برای این که بتوانند لینک دانلود افزونه را به مخاطبین ارسال کنند به دنبال این موضوع هستند که مخاطب عددی مثلا ۱ را به سامانه ارسال کند و سامانه به صورت خودکار لینک دانلود اپلیکیشن را برایشان ارسال کند. برای این کار لازم است که از قابلیت پاسخگوی خودکار به پیامک یا همان منشی پیامکی استفاه شود.

منشی پیامکی و پاسخ خودکار پیامکی

نحوه استفاده از منشی پیامکی برای کابران به این شکل می باشد که با استفاده از شماره اختصاصی موجود در پنل پیامکی اقدام به دریافت پیامک از مشتریان خود کرده و به نسبت متن دریافتی پاسخی را به صورت خودکار و هوشمند برای مشتریان ارسال می نماید البته لازم به ذکر است منشی پیامکی روی متن دریافتی حساس بوده و در صورت دریافت متن مشخص شده متن تعیین شده توسط صاحب پنل پیامکی را ارسال خواهد کرد.

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس و پاسخگوی خودکار به پیامک ها

چند مورد از کاربردهای منشی خودکار پیامکی:

 • اگر فردی عدد ۱ را فرستاد آدرس شرکت یا موسسه مورد نظر برای او ارسال شود.
 • شماره افرادی که کلمه “جشنواره” را برای پنل پیامکی ارسال می کنند به گروه “جشنواره زمستانی” در دفترچه تلفن سامانه منتقل شود.
 • پیامک هایی که با کلمه “انتقاد” یا “پیشنهاد” شروع می شوند را به پوشه “انتقادات و پیشنهادات” منتقل کند.
 • ذخیره شماره افرادی که با ارسال کد مثلا ۱۰۰ قصد شرکت در جشنواره مجموعه ی شما را دارند.
 • ساعات کار شرکت را در سیستم تنظیم و با دریافت کلید واژه ” ساعت کار ” یا کلماتی مشابه ، یک پیامک مبنی بر اطلاعات ساعات کاری را به شماره فرد درخواست کننده ارسال کنید.

برخی از امکانات منشی خودکار پیامک:

۱- عضویت خودکار مشتری در دفترچه تلفن سامانه پیامکی

۲- ارسال پاسخ خودکار به ارسال کننده پیامک

۳- دایورت پیامک دریافتی به یک شماره خاص

۴- فوروارد پیامک دریافتی به شماره های یک گروه دفترچه تلفن

۵- افزودن شماره به یکی از گروه های دفترچه تلفن و دخیره متن پیامک به عنوان نام مخاطب

۶- ارسال پیامک دریافتی به ایمیل شما

۷- انتفال اس ام اس های دریافتی به یک پوشه خاص در پنل پیامک

استفاده از پنل اس ام اس شرکت ایران پیامک با وجود ابزار هایی مانند ارسال پیامک هوشمند ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک زماندار و ارسال پیامک بر اساس کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به اقشار و اصناف دسته بندی شده ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

برای ایجاد و تعریف یک منشی خودکار پیامکی از گزینه ثبت سرویس جدید استفاده می کنیم که منجر به نمایش کادر زیر می شود:

 • ابتدا شماره گیرنده را وارد کنید.
 • شماره فرستنده را وارد کنید.
 • یک عنوان مناسب انتخاب کنید.
 • متن پیامک خود را با دقت وارد کنید.
 • محل ذخیره پیامک ها را انتخاب کنید.
 • در این قسمت مشخص می کند متن پیامک دریافتی حاوی چه کاراکتری باشد و شرط متن پیامک نیز چه باشد.
 • تاریخ شروع و پایان استفاده از این امکان را مشخص کنید.
 • جهت ثبت خودکار شماره فرستنده در مشتریان (دفتر تلفن) گروه مورد نظر را انتخاب نمایید.
 • در این قسمت می توانید این امکان را فعال یا غیر فعال کنید.
 • با انتخاب گزینه ثبت، پاسخگوی هوشمند شما ثبت می شود.
 • منشی پیامکی امکانی خاص و کاربردی می باشد که شما می توانید با استفاده از پیامک، پاسخگوی مشتریان خود باشید .

بدین صورت که شما می توانید با استفاده از عدد ها و یا کد دلخواه که به مشتریان خود اعلام می کنید اطلاعاتی که آنها نیاز دارند را برای آنها از طریق پیامک بصورت خودکار و به مانند یک منشی ارسال کنید.

برای مثال:

در سازمانی که با ارباب رجوع زیادی سر و کار دارد و به این افراد اعلام می کند که برای اطلاع از مدارکی که باید هنگام مراجعه به این سازمان مراجعه کنند عدد ۱ را به شماره اختصاصی این سازمان مثلا ۳۰۰۰۶۸۵۹ ارسال کنند.این کار این حسن را دارد که این افراد حداقل ۱ بار کمتر به این سازمان بابت اطلاع از مدارک مورد نیاز مراجعه کنند و در صورتی که مدارک مورد نیاز تغییر کند با ویرایش این قسمت و تغییر متن پاسخگوی خودکار،افراد جدید از این موضوع آگاه خواهند شد.

و یا مثالی دیگر اینکه افراد برای آگاهی از ساعت کلاس یک آموزشگاه عدد ۲ را به شماره اختصاصی این آموزشگاه ارسال کنند.

این امکان کاربرد های متفاوتی را برای هر کسب و کار دارد و راه کار مناسبی برای ارتباط با مشتری می باشد.

اگر توجه کنید مشاهده می کنید که استفاده از این امکان زمان زیادی را آزاد می کند چرا که در غیر اینصورت شما یا باید پاسخگوی مراجعه حضوری و یا تلفنی مخاطبین خود باشید.

امروزه 50 درصد فروش از مشتریان قبلی که کسب و کار شما را شناخته اند حاصل می شود. ارسال پیامک یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتریان قبلی و تداعی نام و یاد برند و محصول شما می باشد.

آموزش پاسخگوی خوکار به پیامک ها در پنل اس ام اس

اگر شما هم قصد دارید از این سرویس استفاده کنید یعنی تمایل دارید، مخاطبین عددی مانند یک را ارسال کنند بعد سامانه پیامک به صورت خودکار لینک دانلود اپلیکیشن را برای آن ها ارسال کند، می توانید از سرویس پنل اس ام اس ایران پیامک برای این کار استفاده نمایید.

ایران پیامک قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست را دارد یعنی شما می توانید از ایران پیامک برای ارسال لینک دانلود به افرادی که عدد یک را به سامانه شما ارسال می کنند داشته باشید.

در نظر داشته باشید این سرویس ارسال پیامک به بلک لیست کاملا قانونی بوده و افرادی که به شما عدد یک را ارسال می کنند به صورت اتوماتیک یک پاسخ خودکار و از پیش تعیین شده برایشان ارسال می گردد که این پیامک می تواند شامل ارسال لینک دانلود به صورت خودکار باشد یا شامل ارسال اطلاعات کسب و کار مانند کدهای crm به صورت خودکار باشد تا افراد زمانی که عدد یک یا مثلا اسم فروشگاه شما را وارد میکنند لینک کانال تلگرام، لینک پیچ اینستا و… برایشان پیامک شود.

قابلیت با خرید پنل پیامک

شاید شما بخواهید که شماره حساب های شما به مشتریان شما با ارسال عدد یک به صورت خودکار ارسال شود این قابلیت با خرید پنل پیامک ایران پیامک به آسانی و با استفاده از ماژول، پاسخگوی خودکار و هوشمند پیامک امکان پذیر است و در این حالت، سامانه به صورت خودکار و با توجه به متنی که از فرستنده دریافت می کند پاسخ مناسب را برای فرستنده ارسال می کند.

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! می توانید امتحان کنید.

راهکار مطمئن برای ثبت نام پنل اس ام اس

ما قبلا یک مقاله در مورد راهنمای خرید پنل پیامکی نوشته بودیم و اگر قصد ثبت نام پنل اس ام اس دارید، صمیمانه پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

پنل اس ام اس ایران پیامک به شما امکان ارسال پیامک‌ انبوه و گروهی به صورت تفکیک شده و طبقه‌بندی شده (براساس ارسال اس ام اس به سن و جنسیت،ارسال پیام کوتاه براساس کدپستی، ارسال پیامک براساس منطقه، ارسال پیامک به شهر و استان و پیش‌شماره و..) را می‌دهد و دارای دفترچه تلفن پیشرفته، سیستم پاسخگویی دوطرفه، صندوق دریافت پیامک، سیستم نوبت دهی پیامکی و … هست.

با ایران پیامک شما می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی، تبریک، تسلیت، فروش و … را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست مخاطب برسانید.

 

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس و پاسخگوی خودکار به پیامک ها

ثبت نام پنل اس ام اس از ایران پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099998 تماس بگیرید.

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک نظیر به نظیر | ارسال پیامک کلمات کلیدی
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک پاسخ زماندار | زمانبندی ارسال پیامک

مطالب مرتبط

No results found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست