کد خوان در سامانه پیامک | ماژول کد خوان در پنل اس ام اس | سیستم پیشرفته کدخوان

سامانه پیامکی ایران پیامک امکانات و ماژول های پیامکی ویژه ای را در اختیار شما میگذارد ، ابزارهای کاربردی این پنل باعث جذب و تبدیل مشتری به یک خریدار دائمی می گردد تا همواره خدمات بهتری ارائه بدهید.

کد خوان در سامانه پیامک | ماژول کد خوان در پنل اس ام اس

امروزه سامانه پیامک دارای امکانات بسیاری است. امروز قصد داریم که در مورد یکی دیگر از قابلیت های مهم پنل اس ام اس با عنوان کد خوان سامانه پیامک صحبت کنیم که برای شرکت ها، تولید کنندگان، سازمان ها و… مورد استفاده قرار می گیرد صحبت کنیم، با استفاده از قابلیت کد خوان در پنل اس ام اس می توانیم اقدامات زیادی را انجام دهیم، در این مقاله سعی می کنیم عمده ترین کاربردهای ماژول کد خوان برای سامانه پیام کوتاه را توضیح دهیم.

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس و استفاده از سیستم کدخوان

کدخوان پیامکی

کدخوان پیامکی امکانیست ویژه شرکت های گارانتی که می خواهند سریال های گارانتی را وارد سامانه کرده و مشتریان پس از خرید کالا شماره سریال کالا را برای شماره اختصاصی این شرکت ها پیامک کرده، تا از اصل بودن کالا مطمئن گردند.

طریقه استفاده از این امکان بدین صورت می باشد که شماره سریال های کالا هایی که در انبار موجود می باشد و شامل گارانتی می شوند را در سامانه پیامک در قسمت امکانات ویژه بخش کدخوان بصورت فایل اکسل و در صورت دلخواه بصورت تک تک وارد می کنیم ، کنار هر کد، پیامکی که در صورت درست بودن شماره سریال کالا که توسط مشتری به سامانه پیامکی ارسال می شود قرار می دهیم ، در صورتی که سریال ارسال شده درست باشد متن مورد نظر شما ارسال می شود، در صورتی که اشتباه باشد متنی را که هنگام تعریف کدخوان وارد کرده ایم ارسال می شود و در صورتی که تکراری باشد پیامکی با این عنوان که شماره سریال ثبت شده تکراری است ارسال می شود. همچنین شماره موبایل افرادی که محصولات شما را خریداری کرده اند نیز در این قسمت ثبت می گردد که شما می توانید یک بانک از شماره موبایل مشتریان خود داشته باشید که محصولات جدید خود را به آنها معرفی کرده و از موجود بودن آن، آنها را مطلع کنید.

از این امکان برای پاسخگوی خودکار و یا همان منشی پیامکی هم قابل استفاده می باشد ولی استفاده اصلی آن برای شرکت های گارانتی می باشد.

امروزه 50 درصد فروش از مشتریان قبلی که کسب و کار شما را شناخته اند حاصل می شود. ارسال پیامک یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتریان قبلی و تداعی نام و یاد برند و محصول شما می باشد.

کدخوان چیست؟

کارکرد کدخوان ساده است: کاربر به شما کدی را ارسال می‌کند که سامانه ایران پیامک اصالت آن را به صورت اتوماتیک تائید خواهد کرد. برای این منظور، کافی است کدهای مورد نظر خود را وارد سامانه کنید و مشخص کنید چه پیامک‌هایی در جواب کاربر اس‌ام‌اس شود.

کاربردهای مختلف کدخوان

شما بسته به نیاز خود می‌توانید استفاده‌های متنوعی از کدخوان داشته باشید. برای درک بهتر کاربردهای کدخوان، ما در این قسمت چند استفاده خیلی متداول از این ابزار را به شما نشان خواهیم داد.

اطمینان از اصل بودن محصول:

یکی از کاربردهای این ابزار، مطمئن کردن مشتری از اصل بودن یک محصول است. این قابلیت کدخوان، در حال حاضر در صنعت دارو کاربردی بسیار مهم و حیاتی دارد. زمانی که شما قصد خرید یک دارو را دارید، کافی است کد پشت محصول را به سامانه پیامکی مربوطه ارسال کنید تا اصل بودن یا تقلبی بودن این دارو در قالب یک پیامک به اطلاع شما برسد.

بررسی تاریخ گارانتی محصول:

شما می‌توانید از کدخوان برای مطلع کردن مشتری نسبت به گارانتی یک محصول استفاده کنید. یعنی مشتری می‌تواند کد محصول را به شما ارسال کند تا از گارانتی داشتن محصول اطمینان حاصل کند و حتی متوجه بشود که این گارانتی تا چه زمانی معتبر است.
اگر می‌خواهید تاریخ اعتبار گارانتی را از زمان دریافت پیامک مشتری حساب کنید، پیشنهاد ما استفاده از ماژول منشی هوشمند است.

کاربرد‌های کد خوان در سامانه پیامک

 • تایید صحت کالا و ثبت شماره سریال کالا در سامانه شرکت و شروع ضمانت
 • ثبت شماره موبایل مشتری
 • مشخص شدن کدهای تکراری
 • راه اندازی سیستم قرعه کشی با کدهای مخصوص

کد خوان در پنل اس ام اس

برای این که مطمئن شویم کالاهایی که در بازار توزیع می شوند و به دست مشتری می رسد اصلی هستند، می توانیم شماره سریال محصولات را از طریق فایل اکسل در سامانه پیامک قرار دهیم حال زمانی که مشتری (فرستنده کد سریال محصول) به سامانه پیامک سریال را ارسال می کند، چندین حالت به وجود می اید که باید به صورت اتوماتیک بررسی شود و پاسخ مناسب برای فرستنده پیامک ارسال شود.

صحت شماره سریال

صحت شماره سریال کالا تایید می شود؛ در این حالت به مشتری یک پیامک ارسال می شود که کالای شما اصلی یوده و تاریخ ضمانت محصول شما آغاز گردید.
صحت کالا تایید نمی شود؛ در این حالت سیستم به فرستنده پاسخ می دهد که سریال ارسال شده اشتباه است برای ارسال مجدد کد فعال سازی دقت نمایید و حتی می توانید با این افراد تماس بگیرید تا متوجه شوید که فروشگاهی محصولات تفلبی شما را وارد بازار می کنند.

کد کالا تکرای است؛

شاید سریال ارسالی به سیستم صحیح باشد اما از قبل این کد توسط فرد دیگری استفاده شده باشد در این حالت نیز باید به مشتری پیامک ارسال شود که کد ارسالی شما تکراری است و قبلا استفاده شده است.

با استفاده از سیستم انتقال پیامک به url شما می توانید تاریخ شروع گارانتی محصولات را مشخص نمایید تا بعد از ارسال پیامک مشتری به شماره سامانه، سامانه به صورت اتوماتیک پیامک شما را از طریق وب سرویس اس ام اس به سایت و سرور ضمانت محصولات منتقل کند؛ در سیستم این تاریخ برای فعال شدن گارانتی ذخیره شود و مجددا از طریق وب سرویس و Api به کاربر پیامک ارسال شود که ضمانت محصول شما آغاز شد و محصول شما از تاریخ ……… تا تاریخ …….. شامل گارانتی خواهد بود.

علاوه بر این شما با راه اندازی کد خوان در پنل اس ام اس در حال جمع آوری بانک شماره موبایل مشتریان هستید که به برند شما علاقمند هستند، بنابراین زمانی که محصول جدید رونمایی می شود، می توان از بانک شماره موبایل برای ارسال پیامک به علاقمندان استفاده کرد.

اگر:

از پنل اس ام اس نمایشگاه از سیستم کدخوان میتوان برای اهدا کارت قرعه کشی نیز استفاده کرد، شما باید کد صحیح را در فایل اکسل وارد سیستم کد خوان نمایید و بقیه کدهایی که روی کارت قرعه کشی نوشته شده است، صحیح نبوده، اگر کاربر کد صحیح را به ماژول کد خوان ارسال کرد سیستم پاسخ دهد: تبریک شما برنده شدید و برای دریافت با شرکت تماس بگیرید. اگر کد فرستنده اشتباه بود، سامانه پیامک پاسخ دهد: امیدواریم در قرعه کشی بعدی شما برنده شرکت ما باشید.

با ترکیب سیستم کدخوان و قابلیت وب سرویس سامانه پیامک شما می‌توانید کارهای بسیاری را با ماژول کد خوان پنل اس ام اس انجام دهید.

یکی از قابلیت های مهم و کاربری، که در سامانه پیامک ایران پیامک وجود دارد، قابلیت درج مخاطبان در فایل متنی (word) و اکسل (exel) و ارسال اس ام اس به آنها در واقع ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل می باشد.

 

استفاده از پنل اس ام اس شرکت ایران پیامک با وجود ابزار هایی مانند ارسال پیامک هوشمند ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک زماندار و ارسال پیامک بر اساس کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به اقشار و اصناف دسته بندی شده ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

امکانات پنل اس ام اس

 1. می‌توانید پیامک های انبوه تبلیغاتی در سراسر کشور ارسال نمایید.
 2. می‌توانید با تفکیک شماره‌ها به سن و جنسیت مختلف، با مخاطبان هدف پیامک ارسال نمایید.
 3. می‌توانید به پیش شماره‌های دائمی و اعتباری در سراسر کشوردسترسی داشته باشید و به هر منطقه‌ای که بخواهید پیامک ارسال کنید.
 4. می‌توانید بر اساس کدپستی و منطقه به افرادی که در نزدیکی کسب و کار شما هستند پیامک ارسال کنید.
 5. می‌توانید از همین الان بازاریابی پیامکی را قدرتمند آغاز کنید.
 6. بانک شماره موبایل دانمی همراه اول در سراسر کشور
 7. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اولدر سراسر کشور
 8. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی در سراسر کشور
 9. پشتیبانی ۲۴ ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی دردر سراسر کشور
 10. ارسال پیامک به شماره های بلک لیست در سراسر کشور
 11. ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در در سراسر کشور

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس و استفاده از سیستم کدخوان

 

ثبت نام پنل اس ام اس از ایران پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099998 تماس بگیرید.

, , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
راهنمای کامل خرید پنل اس ام اس | بهترین پنل اس ام اس را انتخاب کنید
نوشتهٔ بعدی
افزونه پنل کاربری پیشرفته وردپرس سازگار با پنل اس ام اس ایران پیامک

مطالب مرتبط

No results found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست