ارسال پیامک خودکار | ارسال خودکار پیام تبریک تولد و یادآوری

سامانه پیامکی ایران پیامک امکانات و ماژول های پیامکی ویژه ای را در اختیار شما میگذارد ، ابزارهای کاربردی این پنل باعث جذب و تبدیل مشتری به یک خریدار دائمی می گردد تا همواره خدمات بهتری ارائه بدهید.

ارسال پیامک خودکار | ارسال خودکار پیام تبریک تولد و یادآوری

تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که روز تولد افراد چقدر برایشان مهم است؟ شما با راه‌اندازی یک ارسال پیامک خودکار می توانید مشتریان خود را خوشحال کنید و این در محبوبیت و بیشتر شناخته شدن کسب کار شما تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت.

آیا برای شما پیش آمده است که چک مشتری را به بانک ببرید بعد از کلی معطلی، پول در حساب مشتری نباشد؟ با اعصاب خورد با مشتری تماس می گیرید به شما می گوید که فراموش کرده ام و ای کاش دیروز یادآوری می کردید که پول جابجا کنم. یا شاید بخواهید برای مشتریانتان سیستم اقساط راه اندازی کنید که خودکار برای انها تاریخ پرداخت قسط به صورت پیامک ارسال شود.

شاید فکر می کردید،که راه اندازی چنین سیستم نیاز به زمان و هزینه زیادی داشته باشد، اما شما با خرید یک سامانه پیام کوتاه می توانید سیستم خودکار پیامک تبریک یا سیستم اخطاریه در تاریخ معین را فعال کنید تا پنل اس ام اس در تاریخی که شما به سامانه می‌دهید در دوره های هفتگی – ماهیانه – سالیانه برای کاربر پیامک ارسال کند.

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس و ارسال پیامک تبریک تولد و یادآوری

پیامک خودکار در چه ساعتی ارسال می شود؟

ما در ایران پیامک به شما این امکان را فراهم کرده‌ایم تا که بتوانید در بخش تبریکات/ اخطاریه ها زمان ارسال پیامک خودکار از طرف سامانه را مشخص کنید و بر اساس ساعتی که شما به سامانه می دهید پیامک شما در موعد مقرر ارسال می شود؛ در نظر داشته باشید که برای ارسال پیامک خودکار خط ارسال پیامک را ۱۰۰۰۲۰۴۰۰ قرار دهید تا پیامک شما برای افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیرفعال کرده اند نیز ارسال شود.

نحوه مدیریت سیستم ارسال خودکار پیامک

در سیستم ارسال خودکار پیامک ما سه روش را برای شما در نظر گرفته ایم که می‌توانید بر اساس این موارد پیامک را تنظیم نمایید تا به صورت خودکار ارسال شود.

۱- سیستم ارسال sms خودکار هفتگی: در این روش می توانید نام برخی مشتریان و همکاران تجاری را وارد نمایید تا در ابتدای هفته به صورت خودکار به آنها پیامک ارسال شود.

۲- سیستم ارسال پیامک خودکار ماهیانه: این سیستم بیشتر برای یادآوری پرداخت اقساط کاربرد دارد که شما تمایل دارید به صورت خودکار یک روز قبل (یا چند روز قبل) به مشتری پیامک ارسال شود و موعد پرداخت بدهی را یادآوری کند.

۳- سیستم پیامک خودکار سالیانه: این سیستم خودکار پیامکی برای تبریک تولد مناسب است و پیامک های خودکار را به صورت سالیانه در تاریخی که شما مشخص می کنید ارسال می کند که البته می توانید برای تاریخ سررسید قرارداد بیمه و … نیز استفاده نمایید.

شما می توانید از سیستم متناسب با نیاز خودتان برای امور مختلف استفاده نمایید.

استفاده از سیستم پاسخگوی خودکار

در ابتدا یک دفترچه تلفن در سامانه ایجاد نمایید از طریق بخش افزودن شماره از فایل می توانید اسامی مخاطبین خود را در دفترچه تلفن پنل اس ام اس از طریق فایل اکسل ذخیره نمایید.

  • ستون a: نام مخاطب
  • ستون b: شماره تلفن مخاطب
  • ستون c: پیشوند مانند جناب آقای یا سرکار خانم
  • ستون d: تاریخ موردنظر

این فایل را در دفترچه تلفن ذخیره کنید، حالا از قسمت امکانات پیشرفته سامانه پیامک – بخش اخطاریه ها/ تبریکات می‌توانید نسبت به راه اندازی سیستم ارسال پیامک خودکار اقدام نمایید.

در متن پیامک خودکار محدودیتی وجود دارد؟

در این از طرف سامانه هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید لینک کانال، آدرس سایت و… را در متن پیامک تبریک تولد قرار دهید تا به مخاطب شما ارسال شود.

ارسال پیامک خودکار تبریک تولد، اقساط و یادآوری

در زندگی روز مره ما، ایامی وجود دارد که برای ما با ارزش می باشد؛ مانند: جشن عروسی، روز تولد، روز تاسیس شرکت، زمان پرداخت اقساط و … اما سوال این جاست که چگونه با فرا رسیدن این ایام، به آنها تبریک بگویم و یا یادآوری کنیم؟ آیا تماس بگیریم؟ آیا نامه بفرستیم؟ پس از چه روشی که ارزان و به صرفه باشد استفاده کنیم؟ بهترین راه، ارسال پیامک زماندار می باشد. شاید شما فکر می‌کردید که راه اندازی همچین سیستمی ، آسان نباشد و هزینه زیادی به طلبد، در صورتی که اشتباه فکر می کردید شما تنها با خرید یک پنل اس ام اس میتوانید به سادگی سیستم ارسال خودکار پیامک تبریک و یا سیستم ارسال پیامک اخطاریه، در تاریخ و ساعتی که خود معین می کنید را، راه اندازی کنید. پنل ارسال اس ام اس این امکان را دارد که به صورت هفتگی، ماهانه و سالانه در زمانی که خود شما تعیین میکنید برای کاربر مد نظر پیامک ارسال کند. برای آموزش ارسال پیامک زماندار ما را تا پایان این مقاله راهنمایی کنید…

امروزه 50 درصد فروش از مشتریان قبلی که کسب و کار شما را شناخته اند حاصل می شود. ارسال پیامک یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتریان قبلی و تداعی نام و یاد برند و محصول شما می باشد.

ارسال پیامک خودکار یا ارسال پیامک زماندار چیست؟

ارسال پیامک زماندار یعنی؛ با مشخص کردن متن پیامک و ساعت ارسال و روز بر اساس روز، ماه و سال، با فرا رسیدن آن زمان، پیامک تعیین شده به طور خودکار ارسال شود.

ارسال پیامک خودکار تبریک تولد، چگونه است؟ و چه تاثیری دارد؟

تبریک مناسبت های مختلف به کاربران مانند تبریک ‌تولد شان جذاب میباشد، شما هنگامی که همچین سیستمی را راه اندازی می کنید و اقدام به ارسال پیامک می کنید تاثیر مثبت بر روی مخاطب شما می گذارد و باعثافزایش و رونق کسب و کار شما می شود. بسیاری از وب سایت ها در هنگام ثبت نام اطلاعات کاربر را دریافت می‌کنند و به طور خودکار در ایام خاص پیامک تبریک، تسلیت، اطلاع‌رسانی و … ارسال می‌کنند که این کار باعث ایجاد حس صمیمیت بین کاربر و مدیر کسب و کار می شود و می توان گفت: نوعی وفاداری را به کاربر نشان می دهد. پس به هیچ عنوان اینگونه فکر نکنید که ارسال پیامک تبریک تولد، کاری هزینه بردار و بی صرفه است، در صورتی که باعث ایجاد حس صمیمیت دوطرفه و افزایش اعتماد کاربر می‌شود. دلیل افزایش اعتماد کاربر این می باشد که؛ اگر شما فقط پیامک هایی در رابطه با فروش، تخفیف و … ارسال کنید کاربر احساس می کند که فقط قصد دارید جیب او را خالی کنید، اما اگر این موارد ذکر شده را رعایت کنید باعث ایجاد حس صمیمیت و اعتماد خواهد شد و کسب و کار شما رونق پیدا خواهد کرد.

شما باید هنگامی که اقدام به ارسال پیامک تبریک تولد و یا ارسال پیامک یادآوری اقساط و …می‌کنید، در متن ارسال پیامک زماندار پیشنهاد های خود را به کاربر اعلام کنید، چرا که تاثیر بسیاری بر روی کاربر ایجاد می‌کند.

در ارسال پیامک زماندار به این نکات توجه کنید:

۱- هر پیامک فارسی ۷۰ کاراکتر باشد ( بیش از یک صفحه نباشد.) در کل خلاصه و جذاب باشد.

۲- زمان خوبی را برای ارسال انتخاب کنید، نه موقع زمان کاری و شب در هنگام خواب و استراحت.

۳- کاربر را با نام صدا کنید آقای/ خانوم…. در این صورت پیامک شخصی سازی می شود و کاربرد تا انتها آن را می‌خواند.

۴- پیشنهاد ویژه مانند: تخفیف به کاربر خود ارائه بدهید.

۵- بازه زمانی و فرصت محدود به کاربر خود بدهید تا بداند این فرصت شگفت‌انگیز تکرار نشدنی می باشد.

ارسال پیامک‌های یاد آوری مانند اقساط

شما تنها با تهیه یک ثبت نام پنل اس ام اس، می‌توانید سیستم ارسال پیامک خودکار برای یادآوری اقساط، تمدید، زمان حضور و… را راه اندازی کنید. با این کار به جای اینکه تماس تلفنی با کاربرتان بگیرید و یا از راه دیگر اقدام به یاد آوری کنید از طریق بهترین راه یعنی ارسال پیامک می توانید اقدام به این کار کنید. این روش میتواند باعث افزایش محبوبیت و درآمدتان هم شود.

دقت کنید که: با توجه به اینکه بیشتر مشترکین تلفن همراه، شماره خود را مسدود تبلیغاتی ( بلک لیست ) کردن چگونه می‌خواهید به این افراد پیامک تبریک ارسال کنید؟ نگران نباشید ما راهکاری برای عبور از خط بلک لیست برای شما آماده کردیم که آن خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و تعهد نامه می باشد که بعد از ثبت نام پنل اس ام اس ازایران پیامک، این خط به طور رایگان در اختیارشما قرار داده می‌شود تا بتوانید بدون هیچ مشکلی به شماره های مسدود تبلیغاتی ( بلک لیست ) پیامک ارسال کنید.

استفاده از پنل اس ام اس شرکت ایران پیامک با وجود ابزار هایی مانند ارسال پیامک هوشمند ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک زماندار و ارسال پیامک بر اساس کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به اقشار و اصناف دسته بندی شده ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

روش مدیریت سیستم ارسال پیامک خودکار

در سیستم ارسال پیامک خودکار، برای شما عزیزان سه روش جهت ارسال پیامک خودکار در نظر گرفته است که با انتخاب خود میتوانید بر حسب نیاز این موارد را تنظیم نمایید تا پیامک شما ارسال شود، حتی این قابلیت وجود دارد که به طور مثال: چند روز مانده به زمان پرداخت قسط، به کاربر پیامک اطلاع رسانی یا یادآوری ارسال شود.

۱- ارسال پیامک خودکار هفتگی، به طور مثال: برای همکاران.

۲- ارسال پیامک خودکار ماهانه، به طور مثال: برای اقساط.

۳- ارسال پیامک خودکار سالانه، به طور مثال: برای زمان سررسید قرارداد بیمه، تولد و مناسبت های دیگر.

شما میتوانید با مراجعه به صفحه راهنمای خرید پنل پیامکی که نوشته بودیم و همین طور اگر قصد ثبت نام پنل اس ام اس دارید، صمیمانه پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

پنل اس ام اس ایران پیامک به شما امکان ارسال پیامک‌ انبوه و گروهی به صورت تفکیک شده و طبقه‌بندی شده (براساس ارسال اس ام اس به سن و جنسیت، ارسال پیام کوتاه براساس کدپستی ، ارسال پیامک براساس منطقه ، ارسال پیامک به شهر و استان و پیش‌ شماره و..) را می‌دهد و دارای دفترچه تلفن پیشرفته ، سیستم پاسخگویی دوطرفه ، صندوق دریافت پیامک، سیستم نوبت دهی پیامکی و … هست.

با ایران پیامک شما می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی، تبریک، تسلیت، فروش و … را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست مخاطب برسانید.

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس و ارسال پیامک تبریک تولد و یادآوری

 

ثبت نام پنل اس ام اس از ایران پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099998 تماس بگیرید.

, , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
خط خدماتی چیست؟ | چگونه بدون سفته خط خدماتی بگیریم؟ | خط خدماتی رایگان
نوشتهٔ بعدی
پیامک به تفکیک سن و جنسیت | ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت

مطالب مرتبط

No results found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست