ارسال پیامک به لیست سیاه

ارسال پیامک به لیست سیاه | راه عبور از شماره های بلک لیست مخابرات

سامانه پیامکی ایران پیامک امکانات و ماژول های پیامکی ویژه ای را در اختیار شما میگذارد ، ابزارهای کاربردی این پنل باعث جذب و تبدیل مشتری به یک خریدار دائمی می گردد تا همواره خدمات بهتری ارائه بدهید.

ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات

ارسال پیامک به لیست سیاه

این روزها کلمه ارسال پیامک به بلک لیست، ارسال پیامک به لیست سیاه،ارسال اس ام اس به لیست سیاه ، ارسال پیامک سفید، پنل اس ام اس با قابلیت عبور از بلک لیست و… را زیاد می‌شنویم.

دراین مقاله می‌خواهیم در مورد ارسال پیامک به بلک لیست یعنی همان شماره موبایل‌هایی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند با شما صحبت کنیم تا بررسی کنیم آیا ارسال پیامک به شماره‌های مسدودی امکان‌پذیر است، ارسال اس ام اس به بلک لیست چه کاربردی دارد و برای چه مورادی می‌توانیم از خط خدماتی برای ارسال پیامک به لیست سیاه استفاده کنیم.

همچنین در مورد مراحل قانونی شیوه دریافت خط خدماتی اختصاصی، سفته، تعهدنامه و تمام نکاتی که باید برای دریافت خط خدماتی بدانید در این مقاله صحبت میشود.

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

 

خط خدماتی چیست؟

طبق ابلاغیه شرکت همراه اول (ارتباطات سیار ایران) از اردیبهشت ماه سال ۹۲ ارسال پیامک‌ها از اوپرتور ۱۰۰۰ – ۲۰۰۰ – ۵۰۰۰ و اوپراتور خط ثابت به دو دسته پیامک‌ خدماتی و پیامک‌ تبلیغاتی دسته بندی می‌شوند.

امروزه ۵۰ درصد فروش از مشتریان قبلی که کسب و کار شما را شناخته اند حاصل می شود. ارسال پیامک یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتریان قبلی و تداعی نام و یاد برند و محصول شما می باشد.

خطوط تبلیغاتی و ارسال پیامک به لیست سیاه

خطوط تبلیغاتی که قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی دارند و برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی میتوان از این خطوط استفاده کرد، شما قادر هستید با خطوط تبلیغاتی به بانک شماره موبایل‌های مختلف پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید. در مقابل خطوط تبلیغاتی که برای ارسال پیامک‌های بالک (ارسال پیامک انبوه) صورت می‌گیرد، خطوط دیگری وجود دارد که به عنوان خطوط خدماتی معروف هستند، خط خدماتی همان خط تبلیغاتی است و از نظر ظاهر خط خدماتی که قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست را دارد با خط تبلیغاتی که فقط به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی آن‌ها آزاد است هیچ تفاوتی ندارد.

شما می‌توانید به صورت رایگان خط تبلیغاتی را به خط خدماتی تبدیل نمایید تا پیامک‌هایی که ارسال می‌کنید حتی به افرادی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز ارسال شود اما برای تبدیل خط تبلیغاتی به خط خدماتی نیاز است که یک سری مراحل را طی کنید که در ادامه به شیوه دریافت خط خدماتی می‌پردازیم.

مراحل دریافت خط خدماتی چیست؟

از سال ۹۲ تا سال ۹۵ اوپراتور برای تبدیل خط تبلیغاتی به خط خدماتی تنها تکمیل یک تعهدنامه اظهار ارسال پیامک به افرادی که شما را می‌شناسند و تمایل به دریافت پیامک‌های شما دارند، کفایت می‌کرد اما متاسفانه برخی افراد از این فرصت سو استفاده کردند، برای ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی به اوپراتور تعهد دادند که از خط خدماتی برای ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی استفاده می‌کنند اما بعد از تبدیل خط تبلیغاتی به خط خدماتی، تعهدشان را زیر پا می‌گذاشتند و اقدام به ارسال پیامک‌ های تبلیغاتی با خط خدماتی می‌کردند.

جلوگیری از سو استفاده

اوپراتور همراه اول برای جلوگیری از سو استفاده از خطوط خدماتی که قابلیت ارسال پیامک به شماره‌های بلک‌لیست را دارند از سال ۹۵ در کنار تعهدنامه‌ مبلغی بین ۵ تا ۵۰ میلیون سفته براساس نوع خط اختصاصی که قصد تبدیل به خط خدماتی را دارید، از شما دریافت می‌شود؛ اگر شما به افرادی که شما را می‌شناسند و تمایل به دریافت پیامک‌های شما دارند مشکلی وجود ندارد اما اگر بعد از تبدیل خط تبلیغاتی به خط خدماتی قصد ارسال پیامک تبلیغاتی دارید باید از این کار منصرف شوید.

آیا بدون پرداخت سفته میتوان خط خدماتی داشت؟

ایران پیامک به دلیل افزایش تقاضا برای استفاده از خط خدماتی و ارسال اس ام اس به بلک لیست، چندین خط خدماتی رند از سرشماره‌های مختلف را در اختیار کاربران قرار میدهد و کاربران ایران پیامک با این خطوط خدماتی رند می‌توانند به شماره‌های بلک لیست پیامک‌های اطلاع‌رسانی ارسال کنند.

این روزها استفاده از سامانه پیامک برای ارسال پیامک از طریق وبسرویس به‌شدت افزایش یافته است؛ دیگر کم پیش می‌آید که کسی مانند گذشته برای ثبت نام حوصله نوشتن آدرس ایمیل داشته باشد و تایید و احراز هویت با موبایل کار بسیار ساده‌تری می‌باشد و از ظهور تلگرام و سیستم احراز هویت با ارسال پیامک استفاده از روش عضویت با ارسال کدفعال‌سازی در ایران به شدت رواج یافته است.

ایران پیامک به استارتاپ‌ها، آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، برنامه‌نویسان و… خط خدماتی را رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا کاربران ایران پیامک بتوانید از این خط خدماتی برای ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی به شماره‌هایی که حتی دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند بدون پرداخت سفته استفاده نمایند.

ایران پیامک چگونه پیامک تبلیغاتی را تشخیص می‌دهد؟

ما در ایران پیامک برای کاربرانی که قصد ارسال پیامک از طریق خطوط خدماتی را دارند چند روش را نظر گرفته ایم:

  • ارسال پیامک از خط خدماتی با وبسرویس url
  • ارسال پیامک از خط خدماتی با استفاده از وبسرویس پترن
  • ارسال پیامک از خط خدماتی از طریق پنل اس ام اس

کاربرانی که برای استفاده از خط خدماتی و ارسال پیامک به شماره مسدود از طریق url یا از پنل پیامک اقدام ‌می‌کنند، پیامک آن‌ها توسط یک ناظر انسانی ( تیم مانیتورینگ ایران پیامک) چک می‌شود و در صورتی که متن پیامک اطلاع‌رسانی باشد پیامک تایید و ارسال می‌شود؛ در صورتی که متن پیامک تبلیغاتی باشد پیامک ارسال نمی‌شود؛ البته هزینه‌ای از کاربر کسر نمی‌گردد اما در صورت تکرار و ارسال پیامک تبلیغاتی با خط خدماتی خط از کاربر گرفته می‌شود.

ارسال پیامک با سرعت بالا در ارسال پیامک به لیست سیاه

ارسال پیامک با سرعت بالا؛ در روش ارسال پیامک از طریق پترن با خط خدماتی، متن پیامک یک‌بار با تیم ایران پیامک هماهنگ می‌شود و متن پیامک به جز پارامترهای متغییر تغییر دیگری ندارد، البته در تعداد پارامتر‌های متغیر محدودیتی وجود ندارد، به عنوان مثال پترن درخواستی شما به صورت زیر تعریف می‌شود.

کدفعال سازی شما در ایران پیامک

” کدفعال سازی شما در ایران پیامک : xxxxx می‌باشد. ” ما به این پیامک‌ها، ارسال پیامک از طریق وبسریس پترن می‌گوییم که یک الگوی ثابت برای ارسال پیامک تکرار می‌شود و چون یک مرتبه با تیم ایران پیامک هماهنگی صورت گرفته است، ارسال این‌گونه پیامک‌ها با خط خدماتی بدون تایید ناظر انسنانی انجام می‌شود و سرعت ارسال پیامک‌ها با وبسرویس پترن بسیار بالا و کمتر از ۱۰ ثانیه می‌باشد.

ما برای وردپرس، ووکامرس، گرویتی فرم، اپن کارت، پرستاشاپ و… افزونه‌های‌پیامکی را در نظر گرفته‌ایم که شما با خرید سامانه پیامک از ایران پیامک بدون پرداخت هزینه اضافه می‌توانید از وب‌سرویس و افزونه‌های پیامکی ایران پیامک و خط خدماتی که به‌ صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت سفته در اختیار شما قرار می‌گیرد استفاده نمایید و به شماره موبایل‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کرده‌اند تیز پیامک‌های اطلاع‌رسانی ارسال نمایید.

ارسال پیامک از طریق خط خدماتی با باشگاه مشتریان چه تفاوتی دارد؟

در زمانی که شما برای ارسال پیامک از باشگاه مشتریان استفاده می‌کنید، ناچار هستید یک مرتبه به مخاطب پیامک ارسال نمایید و از مخاطب خواهش کنید با ارسال عدد ۱ در سیستم باشگاه مشتریان شما عضو شود اما در ایران پیامک ارسال پیامک از طریق خط خدماتی به‌صورت مستقیم انجام می‌شود و نیازی به تایید مخاطب و ارسال عدد ۱ از جانت مخاطب نمی‌باشد اما شرط استفاده از خط خدماتی رایگان و بدون سفته ایران پیامک ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی است.

چه پیامک‌هایی را میتوان از طریق خط خدماتی ایران پیامک ارسال کرد؟

  • تمامی پیامکی‌هایی که از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن‌ها برای ارسال کدفعال سازی یا تشکر از خرید ارسال می‌شوند.
  • پیامک‌هایی که برای یادآوی پرداخت بدهی از داخل پنل یا از طریق وب سرویس پیامک ارسال می‌شود.
  • پیامک‌هایی که مدارس و آموزشگاه‌ها برای اطلاع‌رسانی تشکیل کلاس یا اطلاع‌رسانی به والدین استفاده می‌کنند.
  • پیامک‌های که دفاتر بیمه برای یادآوری تمدید بیمه ارسال می‌کنند.
  • ارسال پیامک‌های تبریک تولد که به صورت خودکار از طریق دفترچه تلفن سامانه ارسال می‌شود.
  • تمامی پیامک‌هایی که جنبه اطلاع‌رسانی داشته باشند و کاربر منتظر دریافت پیامک باشد را میتوان با خط خدماتی ایران پیامک ارسال کرد.

استفاده از پنل اس ام اس شرکت ایران پیامک با وجود ابزار هایی مانند ارسال پیامک هوشمند ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک زماندار و ارسال پیامک بر اساس کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به اقشار و اصناف دسته بندی شده ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

ارسال پیامک به لیست سیاه

در کنار خطوط تبلیغاتی و خط خدماتی، خط سیمکارت نیز وجود دارد که با این خطوط میتوان به صورت انبوه به افرادی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را غیرفعال کرده‌اند پیامک تبلیغاتی ارسال کرد.

شیوه ارسال پیامک تبلیغاتی

ما قبلا در مقاله ارسال پیامک تبلیغاتی با شماره موبایل سیم کارت به صورت روش کار را کامل توضیح داده‌ایم و صمیمانه پیشنهاد می‌کنیم که این مقاله را مطالعه نمایید، در این شیوه ارسال پیامک تبلیغاتی با شماره موبایل (مانند شماره موبایلهای ۰۹۹۰ و ۰۹۱۰ و… ) ارسال می شود. مزیت بزرگ ارسال پیامک انبوه با خط سیم کارت این است که پیامک تبلیغاتی شما به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند ارسال می‌شود. تنها اشکالی که ارسال پیامک با خط سیم کارت دارد، به دلیل ارسال پیامک به صورت فیزیکی و ارسال پیامک با دستگاه gsm پیامک های ارسالی در این روش با تاخیر به دست مخاطب می رسد اما مطمئن هستیم که پیامک های ارسالی به دست تمامی افراد می رسد.

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس

 

خرید پنل اس ام اس از ایران پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099998 تماس بگیرید.

, , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
پنل اس ام اس شهرکرد | ارسال پیامک تبلیغاتی به شهرکرد
نوشتهٔ بعدی
پنل اس ام اس آبادان | ارسال پیامک تبلیغاتی به آبادان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست