ارسال پیامک کلمات کلیدی | کاربرد کلمه کلیدی در ارسال پیامک

سامانه پیامکی ایران پیامک امکانات و ماژول های پیامکی ویژه ای را در اختیار شما میگذارد ، ابزارهای کاربردی این پنل باعث جذب و تبدیل مشتری به یک خریدار دائمی می گردد تا همواره خدمات بهتری ارائه بدهید.

ارسال پیامک کلمات کلیدی در پنل اس ام اس

در این مقاله مطالب مفیدی درباره ارسال پیامک کلمه کلیدی به شما آموزش خواهیم داد. ارسال پیامک کلمات کلیدی چیست؟ ارسال اس ام اس با کلمات کلیدی چه کاربردی دارد؟ نحوه استفاده از ماژول ارسال پیامک کلمات کلیدی چگونه است؟در این بخش می توانید متنی را به مخاطبان ارسال کنید. مثلا می خواهید متنی را به شکل زیر برای کاربران ارسال کنید که نوشته های رنگی برای هر کاربر متفاوت است. برای این کار می توانید فیلد ها را از طریق فایل اکسل و یا دفترچه تلفن به متن اضافه کنید. سپس فایل اکسل مورد نظر خود را از طریق بخش افزودن فایل انتخاب کنید و بر روی دکمه ثبت کلیک کنید.

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس و ارسال پیامک بر اساس کلمات کلیدی

اشتباه رایج درباره ارسال اس ام اس با کلمات کلیدی

بعضی افراد فکر می کنند که ارسال پیامک با کلمات کلیدی یعنی همان پیامک هایی که کلماتی را مشخص می کنیم تا کاربر کلمه مورد نظر ما را به سامانه ارسال کند و در پاسخ سامانه جوابی را به صورت خودکار برای فرستنده ارسال کند، این شرکت ها قابلیت ارسال پیامک پاسخگوی خودکار را با ارسال پیامک کلمات کلیدی اشتباه گرفته اند؛ در ارسال پیامک پاسخگوی خودکار فرستنده مثلا عددی مانند عدد ۱ را ارسال می کند و سیستم به صورت خودکار لینک دانلود را برای فرستنده ارسال می کند یا فرستنده پیامک کلمه کلیدی تخفیف را ارسال می کند و سامانه در جواب لیست تخفیف ها را به فرستنده ارسال می کند این قابلیت در سامانه های پیامک حرفه ای به عنوان پاسخگوی خودکار پیامک شناخته می شود.

خب، چند وقتی است که شما با استفاده از روش ارتباطی پیامکی سود خوبی را در تجارتتان به دست آورده اید و اکنون آماده اید که کمی روش های خود را تغییر دهید و سطح تبلیغات خود را بالاتر ببرید. نگران نباشید، راهکار پیش ماست. بهتر است فهرست خبرنامه پیامکی خود را با ایجاد چند کلمه کلیدی تقسیم بندی کنید. در زیر به چند نمونه از این تقسیم بندی ها اشاره می کنیم.

شما در چند جای مختلف فروشگاه دارید

بهتر است فرآیند عضویت در خبرنامۀ پیامکی تان را تا جایی که می توانید ساده نگه دارید. مطمئنا نمی خواهید مشتریانتان با دریافت پیامک تخفیف یک فروشگاهتان به فروشگاه دیگرتان مراجعه نمایند. برای مثال، فرض کنید که شما صاحب دو فروشگاه لباس فروشی هستید که هر کدام ۱ ساعت با دیگری فاصله زمانی دارند. فروشگاه A لباس های خود را به صورت “یکی بخر دوتا ببر” به حراج گذاشته است و فروشگاه B لباس های خود را با ۲۰% تخفیف حراج کرده است. با انتخاب دو کلمۀ کلیدی شما می توانید این فروشگاه ها را از یکدیگر جدا سازید.

پایگاه مشتریان شما بسیار متنوع است

ممکن است شما تنها صاحب یک فروشگاه باشید، اما طیف مشتریاننتان بسیار گسترده باشد. فرض کنید شما صاحب یک سالن ورزشی هستید و در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه کلاس یوگا برگزار می کنید. اما در روز های سه شنبه و ۵ شنبه کلاس بدن سازی در سال ورزشی تان برگزار می شود. به طور طبیعی این دو گروه به دریافت یک نوع پیامک علاقه ای ندارند. بهتر است برای هر کدام از گرو ها کلمه ای اختصاصی ایجاد نمایید.

شما می خواهید چندین نوع پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید

این احتمال وجود دارد برخی از اعضای خبرنامۀ پیامکی تان به دریافت اخبار و اطلاعیه های شما علاقه داشته باشند، این در حالی است که افراد دیگر تنها به کوپن های تخفیف پیامکی علاقه دارند. با این حال، شما می خواهید نیاز های هر دو دسته را بر طرف سازید. می توانید با ایجاد کلمات کلیدی متفاوت کمپین های تبلیغاتی تان را از یکدیگر جدا سازید. برای مثال، اگر مشتریانتان تنها به اطلاعات و اخبار شما علاقه مندند، از آنها بخواهید کلمه کلیدی INFO را برای شما ارسال کنند. همچنین کلمه کلیدی دیگری برای افرادی که به کوپن های تخفیف شما علاقه دارند ایجاد نمایید.

استفاده از پنل اس ام اس شرکت ایران پیامک با وجود ابزار هایی مانند ارسال پیامک هوشمند ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک زماندار و ارسال پیامک بر اساس کد پستی برای ارسال پیامک تبلیغاتی به اقشار و اصناف دسته بندی شده ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

ارسال پیامک کلمات کلیدی چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که پیامکی دریافت کرده باشید و ابتدای پیامک نام شما نوشته شده باشد. آیا تا به‌حال با خودتان فکر کرده‌اید این پیامک ها چگونه ارسال می‌شود؟ اگر کسب و کاری ده هزار یا بیشتر مشتری داشته باشد چگونه می توان این تعداد پیامک را تک به تک ارسال کرد؟ به گونه ای که در هر پیامک کلمات کلیدی خاصی وجود داشته باشند و برای هر فرد پیامک با نام مشتری و اطلاعات منحصر به فرد مشتری ارسال شود؟

یکی از قابلیت های سامانه پیامک حرفه ای ارسال پیامک با استفاده از ماژول ارسال کلمات کلیدی است، که در ادامه در مورد نحوه استفاده از این ماژول در سامانه پیامک ایران پیامک توضیحات بیشتری داده می شود. اما قبل از هر کاری لازم است بدانید انجام این کار از آن چیزی که شما فکر می کنید ساده تر است و شما می توانید با یک بار ارسال، پیامک ها را به گونه ای ارسال کنید که در هر قسمتی از متن که می خواهید نام گیرنده یا هر متغیر دیگری وجود داشته باشد.

یکی از روش هایی که نرخ باز کردن پیامک را افزایش می دهد، استفاده از نام افراد در ابتدای پیامک است که میزان بازکردن پیامک را افزایش می دهد زیرا پیامک را برای کابر شخصی سازی می کنید و دریافت کننده پیامک مطمئن است که این پیامک را برای همین شماره ارسال کرده اید و اشتباهی صورت نگرفته است.

اگر قصد دارید به افرادی که نام و شماره موبایل آن ها را جمع آوری کرده اید، به گونه ای پیامک ارسال کنید که در ابتدای پیامک نام افراد قرار بگیرد ارسال اس ام اس با کلمات کلیدی بهترین راه حل برای ارسال پیامک با نام افراد و صرفه جویی در زمان است.

کاربرد ارسال پیامک کلمات کلیدی

به‌ عنوان مثال فایل اکسلی دارید که در ستون‌های آن “شماره موبایل” , “پیشوند” , “نام” , “میزان بدهی”, “تاریخ”, … وجود دارد و می‌خواهید به هر یک از کاربرانتان پیامکی را به شکل زیر ارسال کنید:

جناب آقای منصور مولایی میزان بدهی شما ۴۱۷۰۰۰ ریال است و آخرین مهلت پرداخت در تاریخ ۱۲/۰۸/۹۷ می‌باشد.

برای انجام این کار کافیست فایل اکسل خود را آپلود کنید و سپس فیلدها را در متن پیام قرار دهید:

{ex_C} {ex_B} میزان بدهی شما {ex_D} ریال است و آخرین مهلت پرداخت در تاریخ {ex_E} می‌باشد.

قوانین ارسال پیامک کلمات کلیدی

  • امکان ارسال بر اساس اطلاعات ذخیره شده در دفترچه تلفن و یا فایل اکسل وجود دارد.
  • ستون اول فایل اکسل حتما باید شماره موبایل باشد و بقیه ستون ها توسط شما تنظیم می گردد.
  • در سطر اول فایل اکسل می‌بایست عنوان ستون ها را قرار دهید.

امروزه 50 درصد فروش از مشتریان قبلی که کسب و کار شما را شناخته اند حاصل می شود. ارسال پیامک یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتریان قبلی و تداعی نام و یاد برند و محصول شما می باشد.

روش ارسال اس ام اس کلمات کلیدی

برای ارسال پیامک کلمات کلیدی، از منو سمت راست، ارسال روی گزینه ارسال کلمات کلیدی کلیک کنید، اگر نام مخاطبین شما در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره هستند، دفترچه تلفن مورد نظر را انتخاب نمایید.

بعد از انتخاب دفترچه تلفن، در منو خصوصیات دفترچه تلفن، نام افراد، پیشوند و تمام اطلاعاتی که زمان ورود اطلاعات مخاطبین به دفترچه تلفن وارد کرده اید در این قسمت خواهید دید، می توانید با کلیک روی هر خصوصیت آن پارامتر را به متن پیامک اضافه کنید.

ارسال پیامک کلمات کلیدی از طریق فایل اکسل

در این روش ارسال، شماره موبایل افراد باید در ستون A باشد و برای هر ستون یک عنوان در نظر بگیرید. با آپلود فایل اکسل عناوین تمامی ستون ها در بخش خصوصیات دفترچه تلفن مشاده می شود و شما می توانید با کلیک روی هر عنوان آن را به بخش داخل متن منتقل نمایید.

نکته مهم: قبل و بعد از هر پارامتر متغیر یک اسپیس (فاصله) قرار دهید تا پارامتر متغیر شما به حروف قبل یا بعد چسبانده نشود.

ارسال پیامک کلمات کلیدی یا ارسال پیامک نظیر به نظیر

در کنار ارسال پیامک کلمات کلیدی، ارسال پیامک نظیر به نظیر وجود دارد، همانطور که متوجه شده‌اید ارسال پیامک با کلمات کلیدی فرمت کلی پیامک ثابت است و فقط چندین متغیر عوض می شود، اما گاهی اوقات لازم است که به صورت یک باره چندین متن متفاوت را به مخاطبین متفاوتی ارسال کنیم در این حالت از ارسال پیامک نظیر به نظیر استفاده می‌کنیم.

برای مشاوره رایگان از ساعت 9 صبح تا 9 شب با این شماره تماس بگیرید .

02191099998

ثبت نام پنل اس ام اس و ارسال پیامک بر اساس کلمات کلیدی

ثبت نام پنل اس ام اس از ایران پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191099998 تماس بگیرید.

, , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
چگونه پیامک انبوه تبلیغاتی بفرستیم؟ | ارسال اس ام اس انبوه
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک نظیر به نظیر | ارسال پیامک کلمات کلیدی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست